Оптичне обладнання

Сортувати:

На сторінці:

  • Швидкість передачі даних: 1 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 3 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: SC

    Код: VM30095

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 446 грн
  • Швидкість передачі даних: 1 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 3 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: SC

    Код: VM30096

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 446 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1310 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30648

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 565 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1550 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30649

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 565 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1310 нм; RX: 1550 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30065

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 615 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1550 нм; RX: 1310 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30066

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 615 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm

    Код: 3152

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 1074 грн
  • Тип: оптичний SFP модуль
    Швидкість передачі: 1.2Gbps
    Відстань передачі: до 20 км

    Код: 3057

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 1326 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 100 м
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: RJ45

    Код: VM30610

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 1353 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: LC

    Код: 99-00000953

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 1599 грн
  • Ethernet порти: 1хГбіт/с
    Швидкість передачі даних: 1.25 Gbps
    Живлення: 12-57В Passive PoE або 802.3af PoE
    Габарити: 185х85х30 мм

    Код: VM30630

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 1641 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1550/1310nm

    Код: 3151

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 2021 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm

    Код: 3150

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 2021 грн
  • Інтерфейси: 1-RG45 100Мб/с, модуль 1-SFP (LC port)
    Дистанція живлення PoE: до 100 м
    Пропускна здатність: 155 Мбіт/с

    Код: 3572

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 2071 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Gbps
    Довжина хвилі на передачу: 1310 нм, 1550 нм
    Довжина хвилі на прийом: 1310 нм, 1550 нм
    Тип конектора: LC

    Код: VM30608

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 2994 грн