Техпідтримка Vidimost

Служба технічної підтримки Vidimost - це команда професіоналів, яка готова надати своїм клієнтам консультації та допомогу в обслуговуванні і налаштування обладнання систем відеоспостереження.


 За роки роботи ми напрацювали великий досвід з ефективної роботи з клієнтами та можемо запропонувати Вам багато методів, які дозволять отримати як найшвидше ту підтримку, яка буде найбільш зручна для Вас. Щоб отримати технічну допомогу Ви можете скористуватися:

  1. 1.Форум. На ньому ви можете детально висвітлити свою проблему та отримати допомогу від наших співробітників чи інших користувачів форуму.
  2. 2.Файловий архів.  Якщо Вам потрібні якісь файли прошивки чи інструкції, то їх можна завантажити з нашого архіву. Завантаження будь яких файлів безкоштовне, потрібно лише зареєструватися. Архів постійно оновлюється та поповнюється новими прошивками та інструкціями.
  3. 3.YouTube канал. На каналі наші спеціалісти викладають відео інструкції по налаштуванню обладнання та різноманітних функцій інтелектуального відеонагляду.
  4. 4.Якщо ні один з вище указаних способів Вам не підходить, можете просто зателефонувати за телефоном +380(63)236-24-38, написати листа в зручний для Вас месенджер, або написав листа на пошту support@vidimost.com 
    Наші фахівці допоможуть Вам вирішити будь які технічні проблеми!