Оптичний модуль SFPd-03-1310-WDM-SC

Виробник: Різне

Модель: SFPd-03-1310-WDM-SC

Код товару: VM30095

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
405 грн

Опис SFPd-03-1310-WDM-SC

Модуль призначений для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9/125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).

Модуль SFPd-03-1310-WDM працює у парі з модулем SFPd-03-1550-WDM. При цьому модуль SFPd-03-1310-WDM передає дані на довжині хвилі 1310nm а приймає дані на довжині хвилі 1550nm. З іншого боку, модуль SFPd-03-1550-WDM передає дані на довжині хвилі 1550nm , а приймає дані на довжині хвилі 1310nm. Модулі забезпечують передачу даних швидкості 1.25Gbps/1.063Gbps на відстані до 3 км. Трансивери обладнані одним оптичним портом з роз'ємом SC.

Швидкість передачі: 1.063Gbps
Вбудована цифрова діагностика (DDM)
Довжина хвилі передачі/прийому: 1310nm/1550nm
Потужність передавача, Pout: -10…-4 dBm
Чутливість приймача, Pin: -22 dBm
Макс. відстань передачі: 3 км
Тип трансивера: FP laser
Тип ресивера: PIN photodetector
Тип роз'єму: SC Connector (модуль SFPd-03-1310-WDM-SC)
"Гаряча" заміна.
Живлення +3.3V.
Робоча температура: 0 ... +70 °C
Відповідає стандарту SFP MSA та SFF-8472
Відповідає стандарту SONET OC-24-LR-1

Відгуки на SFPd-03-1310-WDM-SC

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Супутні товари

  • Оптичний модуль SFPd-03-1550-WDM-SC

    Код: VM30096

    • В офісі
    • На складі
    405 грн

    Швидкість передачі даних: 1 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 3 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: SC