Обслуговування системи

Система відеоспостереження для забезпечення безпеки офісу, виробництва, будинку, як правило, працює цілодобово. Це дозволяє  завжди мати необхідні відеозаписи в разі виникнення будь-яких позаштатних ситуацій на об'єкті. А практика показує, наскільки затребувані записи протиправних або спірних подій в магазинах, на підприємствах з великою кількістю покупців або клієнтів.

Ризик виходу зі строю обладнання системи відеоспостереження тягне за собою втрату контролю над поточною ситуацією на об'єктах візуального контролю і неможливості використовувати матеріали відеоспостереження в якості доказу.

Встановлена ​​відеосистема вимагає періодичної перевірки та обслуговування її кваліфікованими фахівцями. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що система відеоспостереження буде працювати без збоїв і реалізує всі свої функціональні можливості. Технічне обслуговування систем відеоспостереження включає цілий комплекс робіт, які проводяться з різною періодичністю.

Наша компанія пропонує і такі послуги. Ви можете укласти з нами договір для проведення робіт по обслуговуванню систем відеоспостереження на протязі певного періоду, або разове технічне обслуговування. Також можливі варіанти з оперативним ремонтом обладнання, що вийшло з ладу чи заходи щодо планово-попереджувального ремонту обладнання.

Вартість обслуговування залежить не тільки від розмірів об'єкта, але і від його особливостей, таких як: висота стель, розміри приміщень, рівень вологості, забрудненість, запиленість і т.д. Основним фактором, що впливає на вартість технічного обслуговування, є кількісний склад обладнання.


Виконанням даних робіт займаються висококваліфіковані фахівці, які мають спеціальну професійну підготовку для виконання даних робіт. Вартість проведення термінових разових робіт з технічного обслуговування систем відеоспостереження в півтора рази перевищує ціни в рамках договору.