Установка відеоспостереження

Інтернет магазин VidiMost.com пропонує вам послуги з установки відеоспостереження. Ми дотримуємося індивідуального підходу до кожного нашого клієнта. Наш інженер безкоштовно приїде до вас на об'єкт, і складе кошторис робіт з огляду на всі особливості вашого об'єкта, і завдання, які ви на нього покладаєте. Вся робота буде відбуватися строго за погодженням з вами, і на будь-якому етапі Ви можете внести свої пропозиції та побажання. Наше завдання - щоб Ви відчували себе в безпеці.

Після узгодження кошторису, наші інженери приступлять безпосередньо до установки системи відеоспостереження. Акуратна прокладка кабельної системи (без псування вашого нового ремонту і дизайнерського інтерьру), установка камер відеоспостереження, PoE комутаторів, установка відеореєстратора і додаткового обладнання.

Встановивши систему відеоспостереження, наші інженери самостійно налаштують її спеціально під ваш об'єкт, вам не доведеться самостійно копатися в настройках реєстраторів, камер відеоспостереження і решти устаткування.

Якщо у вас залишаться якісь питання по встановленій системі відеоспостереження, наші інженери з радістю дадуть відповідь вам на них. І при необхідності зможуть провести для вас детальну консультацію по експлуатації вашої системи відеоспостереження.

Замовити установку відеоспостереження Ви можете, зателефонувавши за номерами телефонів