Відеодомофони

Сортувати:

На сторінці:

Що таке відеодомофон?

Відеодомофон – це вдосконалений різновид домофону, який дозволяє використовувати відеодзвінок з метою безпеки. Головна його відмінність від традиційного приладу – можливість не тільки чути, а й бачити співрозмовника. Відрізняються відеодомофони й складнішою конструкцією. Так, пристрій складається із дисплея та панелі виклику.

Панель виклику – це модуль із відеокамерою, динаміком, мікрофоном, кнопкою виклику, а також інфрачервоним або LED-елементом підсвічування. За необхідності, до апаратів можна під’єднувати додаткові камери спостереження, відео з яких виводиться на екран домофону, чи пульти зв’язку.

Який відеодзвінок на двері купити?

Щоб правильно вибрати і купити домофон з камерою, слід розібратися у відмінностях двох категорій приладів. Від цього залежить функціональність, а також - яка буде на відеодомофон ціна:

  • побутові. Розраховані на встановлення у квартирах та приватних будинках. Призначення – слугувати пультом виклику для керування вхідними дверима;
  • для багатоквартирних будинків. Розроблені для захисту під’їздів, пунктів пропуску, нерухомості елітного класу. Як правило, мають розширені можливості, як то зберігання журналу подій або фотографування обличчя. Серед додаткових функцій подібних пристроїв – відео- й аудіозапис, активація прихованого спостереження при наближенні, покращений блок нічної роботи, можливість виводити на екрен домофону відео з камер спостереження будинку.

Крім того, існують wi-fi-домофони. Виклик з них приходить безпосередньо на підключений планшет або смартфон.

Домофони із відео на vidimost.com

Інтернет-магазин систем відеоспостереження VidiMost пропонує купити відеодомофон, ціна якого відповідатиме бюджету і вимогам до безпеки. У цьому розділі каталогу представлені як готові комплекти приладів, так і окремі компоненти: відеопанелі, монітори, додаткове обладнання. Уся техніка на сайті – від відомих, надійних виробників у галузі охоронних приладів і систем.

На кожен товар ми надаємо офіційну гарантію. Наша компанія співпрацює із кількома перевізниками, тому покупці з усієї України оперативно отримають відеодомофон, який замовили, у містах Львів, Київ, Одеса, Харків та інших.