Оптичний модуль SFP UTEPO SFP-1.25G-20KM-RX

Виробник: UTEPO

Модель: SFP-1.25G-20KM-RX

Код товару: 3151

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
872 грн

Опис SFP-1.25G-20KM-RX

Стандартний одномодовий оптичний модуль прийому SFP. Швидкість передачі до 1.2 Gbps, відстань до 20 км. Цей продукт необхідно використовувати у парі з RX.


Відгуки на SFP-1.25G-20KM-RX

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Супутні товари

  • Оптичний модуль SFP UTEPO SFP-1.25G-20KM-TX

    Код: 3150

    • В офісі
    • На складі
    872 грн

    Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm