Партнерам

Шановні відвідувачі! Компанія VidiMost запрошує вас до співпраці!

Ми - злагоджена команда професіоналів, яка здійснює прямі поставки обладнання для систем відеоспостереження від виробників. Компанія Vidimost є офіційним дистриб'ютори камер відеоспостереження, відеореєстраторів та супутніх товарів, таких виробників як Dahua та Hikvision. Ми з радістю співпрацюємо з інтернет-магазинами, монтажними організаціями та іншими оптовими клієнтами на вигідних умовах!

Ставши нашим партнером Ви отримаєте доступ до оптових цін та особистих знижок. Після авторизації на сайті в якості партнера всі ціни зміняться з урахуванням Ваших знижок та будуть відображатися в доларах США.

Замовлення будуть формуватися і відображатися у валюті долар США, а оплата проводитиметься в національній валюті України по курсу на день оплати. Також Ви отримаєте можливість поповнювати баланс коштів на особистому рахунку і сплачувати замовлення з нього.

З усіма важливими вас питаннями Ви можете звернутися до наших менеджерів або заповніть форму реєстрації оптового покупця. Наші менеджери самі зв'яжуться з вами для уточнення деталей нашої плідної співпраці.

Для того щоб стати нашим партнером:
Надсилайте Ваші заявки для партнерів (оптових покупців) за адресою info@vidimost.com 

Форма зворотнього зв'язку