Про компанію Vidimost

МАКСИМАЛЬНА БЕЗПЕКА З VIDIMOST

 

Шукаєте якісні системи відеоспостереження? Потрібна сигналізація в будинок? Хочете не тільки купити необхідне обладнання, але і отримати консультацію? Довіртеся професіоналам. Ми допоможемо не тільки з покупкою, а й покажемо, налаштуємо, встановимо і протестуємо вашу систему!

Ми самі завозимо обладнання, для вас тільки офіційна гарантія; ми ремонтуємо і пропонуємо тільки найкраще!

 


 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

 

      ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК            ФОРУМ ПІДТРИМКИ
     ВЛАСНИЙ СЕРВІС           ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІДЕООБЗОРИ НОВИНОК

 

Ми не тільки продаємо, але і допомагаємо: у всьому потрібен баланс!

Якщо вам потрібна консультація, свіжа інформація по новинках, ремонт обладнання або установка - ви звернулися за адресою. Наші фахівці допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з відеоспостереженням або охоронною сигналізацією. Телефонуйте і допомогу прийде негайно! А ще ви можете ставити різні питання на нашому найбільшому форумі відеоспостереження D СНД.

 


 

СПІВРОБІТНИЧАЄМО З НАЙКРАЩИМИ СВІТОВИМИ БРЕНДАМИ

 

 

 

Якість систем відеоспостереження залежить від виробників, тому ми вирішили співпрацювати з кращими! Серед компаній, які ми представляємо, найбільші світові виробники з Китаю - це Dahua Technology і Hikvision. Вони по праву займають верхні рядки в світовому рейтингу! Також пропонуємо продукцію Satel - лідера з продажу систем охоронної сигналізації в Україні і Ajax - компанії, що спеціалізується на бездротових системах безпеки та пристроях для створення "розумного" дому.

Ми офіційні дистриб'ютори компанії Dahua Technology і офіційні дилери Hikvision.

 


 

НАШІ СЕРТИФІКАТИ
 

 


Ми офіційні дистриб'ютори компанії Dahua Technology і офіційні дилери Hikvision.Якщо у вас є питання - телефонуйте! Ми з задоволенням на них відповімо.

З повагою, колектив інтернет-магазину "ВідіМост"