Оплата та доставка

ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ ПО КИЄВУ

Доставка обладнання по Києву здійснюється нашою кур'єрською службою з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 години. Якщо у Вас немає можливості прийняти товар в години роботи кур'єрської служби, доставка може бути перенесена на інший час або вихідний день за умови узгодження цього питання з менеджером відділу продажів.

Замовлений товар доставляється тільки до входу в будівлю, кур'єру заборонено заходити в під'їзд, офіс, квартиру або будинок.

Доставка товарів в межах Києва безкоштовна при умові замовлення на суму, що перевищує 5000 грн. При замовленні на суму менше 5000 грн. вартість доставки складає 300 грн. Розрахунок за доставлений товар здійснюється виключно в гривнях!

ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ ПО УКРАЇНІ   

Доставка обладнання по Україні здійснюється за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта" з понеділка по п'ятницю. Якщо у Вашому населеному пункті відсутні представництва даних компаній, доставка може бути здійснена будь-якою іншою кур'єрською службою за умови наявності її представництва в м Київ.

Безкоштовна доставка товарів по території України здійснюється при сумі замовлення от 5000 грн¹.

1Безкоштовна доставка замовлень по території України не поширюється на витратні матеріали (наприклад, кабельну продукцію), при наданні будь-якої знижки на товари, а також при оплаті замовлення за допомогою післяплати.


ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплатити зроблене замовлення Ви можете наступними способами:

 ГОТІВКОВІЙ РОЗРАХУНОК- спосіб оплати безпосередньо при доставці замовлення кур'єром по Києву.

НАКЛАДЕНІЙ ПЛАТІЖ - спосіб оплати при замовленні товару по території України. Оплата здійснюється при отриманні товару безпосередньо в офісі компанії-перевізника. При виборі цього способу розрахунку, всі витрати на доставку замовлення бере на себе клієнт. Терміни та вартість доставки замовлення в Ваш населений пункт уточнюйте у компанії-перевізника. Номер товарно-транспортної накладної (декларації) повідомляється клієнту на наступний день після відправки замовлення за допомогою СМС-повідомлення, електронного листа або по телефону.

ОПЛАТА РАХУНКУ ЧЕРЕЗ БАНК - спосіб оплати при замовленні по території України або м. Київ. При виборі даного типу оплати, на замовлене обладнання клієнту формується і відправляється рахунок, після отримання якого, одержувач проплачує його в будь-якому відділенні банку. Після отримання грошей на рахунок компанії, клієнту відправляється його замовлення за допомогою кур'єрської служби / компанії-перевізника. При оплаті таким способом, всі витрати на доставку замовлення бере на себе наша компанія¹.

ПЕРЕКЛАД ГРОШЕЙ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК - спосіб оплати по території України або м. Київ. При виборі цього способу оплати, клієнт переводить кошти за покупку устаткування на рахунок нашої компанії за допомогою спеціалізованих BASS-терміналів (термінал прийому готівкових грошових коштів) ПриватБанку, що значно спрощує і прискорює переказ грошей в порівнянні з іншими способами оплати. Після отримання грошей на рахунок нашої компанії, клієнту відправляється його замовлення за допомогою кур'єрської служби або компанії-перевізника. При розрахунку даним способом, всі витрати на доставку бере на себе наша компанія¹.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК З УРАХУВАННЯМ ПДВ - спосіб розрахунку по території України або м. Київ для юридичних осіб-платників ПДВ з отриманням повного пакета супровідної документації.