Медіаконвертер Step4Net MC-A-0,1-1SM-1550nm-20

Виробник: Різне

Модель: MC-A-0,1-1SM-1550nm-20

Код товару: VM30649

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
378 грн

Опис MC-A-0,1-1SM-1550nm-20

Медіаконвертери призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. MC-A-0,1-1SM-1550nm-20 підтримує технологію WDM та дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км. Оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися, як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медіаконвертеров – FoxGate EC-F14 і Step4Net MC-F14. У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240 В, 50 Гц.

Особливості:

IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX.
Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full / Half Duplex.
Розміри 94 × 70 × 26 мм.
Температура навколишнього середовища при роботі: 0 ~ 70°C.
Температура навколишнього середовища при зберіганні: – 40 ~ 85°C.
Вологість: від 10% до 90% без конденсату.
Живлення: 5В 1A, зовнішній адаптер.

Відгуки на MC-A-0,1-1SM-1550nm-20

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду