Мережеве обладнання

Сортувати:

На сторінці:

  • Кількість портів: 5х100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 77x46x21 мм

    Код: 99-00002556

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 374 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm

    Код: 3152

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 431 грн
  • Швидкість передачі даних: 1 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 3 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: SC

    Код: VM30095

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 446 грн
  • Швидкість передачі даних: 1 Gbps
    Максимальна відстань передачі даних: 3 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Тип конектора: SC

    Код: VM30096

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 446 грн
  • Кількість портів: 5xГбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 100х69х24 мм

    Код: VM30944

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 482 грн
  • Кількість портів: 8х100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 125x65x22 мм

    Код: 99-00002557

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 492 грн
  • Кількість портів: 5x100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 119х75х24 мм

    Код: 99-00012824

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 492 грн
  • Тип: Автономна активна антена
    Сумісність: LtAP

    Код: VM30574

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 493 грн
  • Кількість портів: 8х100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 124x59x23.2 мм

    Код: 99-00001524

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 527 грн
  • Тип: Екстендер
    Кількість PoE портів: 1х100 Мбіт/c
    Uplink порт: 1x100 Мбіт/с
    SFP порт: Немає
    Макс. потужність PoE: 15.4 Вт
    Розміри: 95x70x26 мм

    Код: VM30646

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 540 грн
  • Тип: оптичний SFP модуль
    Швидкість передачі: 1.2Gbps
    Відстань передачі: до 20 км

    Код: 3057

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 593 грн
  • Кількість портів: 8x100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 144х85х23 мм

    Код: 99-00012826

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 594 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1310 нм; RX: 1550 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30065

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 615 грн
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
    Довжина хвилі: TX: 1550 нм; RX: 1310 нм
    Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
    Живлення: 5 В/1 А (зовнішній блок живлення)
    Габарити: 94х70х26 мм

    Код: VM30066

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 615 грн
  • Кількість портів: 5х100Мбіт/с
    Uplink порт: Немає
    SFP порт: Немає
    Розміри: 121x75x26 мм

    Код: VM30705

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 774 грн