Готові комплекти

На даний момент розвитку індустрії відеонагляду для створення повноцінної системи відеоспостереження потрібно доволі чітко уявляти можливості та  особливості обладнання, аби не переплачувати за зайві компоненти системи, або навпаки, не докуповувати потім обладнання. Також варто пам'ятати про різні формати відео сигналу та необхідності сумісності обладнання.

Наприклад, ще не давно мінімальна система відеонагляду складалась з відеокамери та відеореєстратора, тепер же, з появою ip систем, можливо обійтися і лише відеокамерою, здійснюючи запис відео через інтернет. Але якщо потрібно зберігати відео на власних носіях, одним лиш відеореєстратором не обійтись - потрібні жорсткі диски, які монтуються у відеореєстратор і які, як правило, потрібно купувати окремо. Також кожна більш-менш функціональна система потребує кабелів, конекторів, передавачів, тощо.

Для того, щоби спростити вибір обладнання та зробити його більш зручним для покупців компанії-виробники комплектують обладнання в набори, де все обладнання сумісне між собою та до яких вже входять необхідні периферійні компоненти. Готові комплекти на нашому сайті знаходяться в окремій категорії Комплекти відеоспостереження.

Крім готових комплектів від виробників, наша компанія також допомагає з підбором обладнання для клієнтів. Якщо Ви не впевненні в сумісності обраного товару, кількості кабелю і конекторів, в такому випадку телефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть Вам підібрати все необхідне