Зустрічайте Hub Plus - нову інтелектуальну централь Ajax

Хаб — головний пристрій системи безпеки Ajax. Він координує роботу датчиків, передає тривоги, підтримує зв’язок з користувачами та пультом охорони.

Ми називаємо хаб інтелектуальною централлю, адже це комп’ютер, можливості якого можуть нарощуватися програмним забезпеченням. З моменту випуску Hub отримав 9 значних і 20 допоміжних оновлень. Удосконалюючи ПЗ, ми в рази збільшили кількість підтримуваних груп, кімнат і користувачів, істотно подовжили період автономної роботи:


Hub
Квітень 2016
Hub
Жовтень 2018
Кімнат10
50
Груп2
9
Користувачів12
50
Адміністраторів1
50
Резервний акумулятор12 годин15 годин

Сьогодні ми представляємо просунуту версію інтелектуальної централі Ajax — Hub Plus. У цього хаба безпрецедентно високий рівень надійності зв’язку завдяки 4 штатним каналам: Wi-Fi, Ethernet і двом 2G/3G SIM-карткам. Він допомагає забезпечити безпеку великих об’єктів, адже підтримує більше датчиків, камер відеоспостереження та груп.

Реліз, відкладений на 3 роки

Вперше намір випустити централь Ajax із Wi-Fi було озвучено під час демонстрації працюючого прототипу Hub у вересні 2015-го — за півроку до випуску в продаж цього пристрою. Тоді нам здавалося, що для реалізації додаткового каналу зв’язку достатньо додати сумісний модуль Wi-Fi і трохи допрацювати програмне забезпечення.

Проте виявилося, Wi-Fi недаремно має імідж вкрай вередливої радіотехнології. Ми протестували найпопулярніші модулі зв’язку (зокрема й ті, які використовують інші гравці ринку), перш ніж знайшли рішення від Texas Instruments, яке відповідає всім вимогам. Розробили ПЗ, що усуває «дитячі хвороби» Wi-Fi: переривання у передачі даних, а також проблеми сумісності з мережевим обладнанням. І врешті централь Ajax отримала бездротовий канал зв’язку, що за надійністю можна порівнювати з Ethernet.

У цей же час активно зростали продажі Hub. Збільшувалося число об’єктів під охороною Ajax, ми отримували зворотний зв’язок від фахівців ринку безпеки та користувачів наших продуктів — це був період активного слухання. В нас пробуджувався апетит — закривати ще більше задач, продавати ще більше пристроїв у все більше країн.

На той момент, коли надійний Wi-Fi був готовий, ми потребували вже не просто версію централі з додатковим каналом зв’язку — потрібен був потужний ривок вперед. І ми на рік занурилися в роботу над новим хабом, поставивши перед собою амбітні цілі: створити еталон стабільного зв’язку, закрити більше об’єктів і підготувати ґрунт для складної автоматизації.

Сьогодні ми представляємо Hub Plus — просунуту версію інтелектуальної централі Ajax.

Чемпіон з каналів зв’язку

Hub Plus унікальний серед централей систем безпеки кількістю штатних каналів зв’язку: Wi-Fi, Ethernet і два слоти 2G/3G SIM-карт.

Завдяки Wi-Fi, Hub Plus легко розмістити у місці найкращого зв’язку з пристроями системи безпеки — незважаючи на роутер.

Можна резервувати інтернет-з’єднання, під’єднавши Hub Plus до мереж двох незалежних провайдерів: основну через Ethernet, а резервну через Wi-Fi.

Hub Plus дозволяє встановити дві 2G/3G SIM-карти, тоді як Hub підтримує тільки одну 2G-картку. Як наслідок — надійність підключення до інтернету через мобільні мережі зросла у 4 рази.

У разі зникнення Wi-Fi або Ethernet-підключення Hub Plus виходить в інтернет через 3G-мережу. Якщо дані не проходять, за секунди перемикається на 2G. Не вирішивши проблему, залучає другу SIM-карту за тією ж логікою: 3G-мережа як основна і 2G як резервна. При цьому на повторне підключення SIM-карт Hub Plus потрібно до 4 хвилин, тоді як норма для охоронних систем становить 17 хвилин. Це ідеальне рішення для захисту віддалених від цивілізації об’єктів: заміських будинків та дач.

Більше можливостей і потенціал для розвитку

Hub Plus успадкував дизайн оригінального Hub у класичних для Ajax кольорах: чорному і білому. Отримав вбудований блок живлення — пристрій можна заживляти безпосередньо від електромережі об’єкта, без розетки.

Кріпильна панель SmartBracket з тампером захищає від пограбування, а також завдяки їй встановлення хабу займає лічені хвилини.


У Hub Plus нова чотиришарова плата з інтегрованими антенами, енергоефективні компоненти, продуктивний процесор, у 3 рази більше оперативної та у 2 рази більше постійної пам’яті. З моменту релізу Hub Plus суттєво випереджає Hub за ключовими характеристиками:


Hub
Hub Plus
Груп9
25
Користувачів50
99
Пристроїв100
150
Відеокамер10
50
Резервний акумулятор15 годин

16 годин

Hub Plus може забезпечити комплексну безпеку великого об’єкта: заміського будинку, магазину, офісу, виробництва, оперуючи 150 датчиками, 50 камерами й 25 групами охорони. Зараз апаратні можливості хаба використовуються менш ніж на 50% — майбутні оновлення програмного забезпечення Hub OS Malevich повною мірою розкриють потенціал пристрою.Технічні характеристики Hub Plus

Зовнішнє живлення110–240 В AC
Резервний акумуляторLi-Ion 2 А⋅год, до 16 годин автономної роботи при неактивному Ethernet і підключенні Wi-Fi)
Захист тамперомЄ
Діапазон частот868,0–868,6 МГц або 868,7 – 869,2 МГц, залежно від регіону продажу
Дальність зв’язкуДо 2000 м (за відсутності перешкод)
Канали зв’язкуWi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n), Ethernet, 2 слоти Micro-SIM, мережі 2G (GSM900/DCS1800), 3G (WCDMA 900/2100, B8/B1)
Робочі температуриВід -10°C до +40°C
Робоча вологістьДо 75%
Габарити162,7×162,7×35,9 мм
Вага350 г

З листопада 2018 року в продуктовій лінійці Ajax буде два хаба: стандартний Hub і Hub Plus — чемпіон за кількістю каналів зв’язку серед охоронних централей.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >