UTEPO

UTEPO

Сортувати::

На сторінці:

  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm

    Код: 3152

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 431 грн
  • Тип: оптичний SFP модуль
    Швидкість передачі: 1.2Gbps
    Відстань передачі: до 20 км

    Код: 3057

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 593 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1550/1310nm

    Код: 3151

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 916 грн
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб/с
    Максимальна відстань передачі даних: 20 км
    Тип оптичного модуля: SFP
    Довжина хвилі: 1310nm

    Код: 3150

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 916 грн
  • Тип пристрою: Мережевий фільтр
    Робоча температура:
    0 ℃ ~ 55 ℃
    Розміри:
    108х66х28 мм
    Матеріал: алюміній

    Код: 3646

    • В офісі
    • На складі
    Ціна: 952 грн