Сучасні аналогові відеокамери

Якщо в 2020 році спробувати знайти хорошу аналогову відеокамеру, то можна помітити, що на ринку представлені лише дешеві моделі від маловідомих виробників. Таким чином може скластися враження, що аналоговій стандарт більше не використовується і повністю витісненій цифровими відеокамерами. Але це не так! Аналогові пристрої все ще виготовляються і широко використовуються в системах відеонагляду, просто в процесі розвитку технологій стандарт був удосконалений і розпався на декілька стандартів. Проте це все ще аналогові пристрої і можуть використовуватись разом зі старими технологіями.

Причина еволюції аналога - поява широкоформатних моніторів на цифрових відеокамер. Якість відео зі старих відеокамер не могла конкурувати з цифровими моделями, проте велика ціна, а також необхідність заново прокладати кабелі для IP камер дозволила аналоговим відеокамерам утриматись на ринку. Починаючи з 2012 року найбільші виробники почали використовувати власні стандарти на базі аналогового. Так, компанія Nextchip представила технологію AHD (Analog High Definition) - аналогові системи високої чіткості, Dahua розробила HDCVI (High Definition Composite Video Interface) - композитний відеоінтерфейс високої чіткості, а Hikvision - HDTVI (High Definition Transport Video Interface) - транспортний інтерфейс високої чіткості.

Кожна з трьох технологій - HDCVI, HDTVI, AHD - підтримує прогресивне сканування, відео передається по коаксіальному кабелю, чіпсети кожного формату призначені для роботи в системах відеоспостереження.

Розглянемо більш детально технологію HDCVI від Dahua.

Це запатентована технологія, яку компанія розробила власноруч і використовує для своїх аналогових камер. З обладнанням на цій технології можна ознайомитись тут: Dahua.

Стандарт HDCVI передбачає передачу сигналу з використанням технології квадратурной амплітудної модуляції, повністю поділяючи сигнали яскравості і кольоровості. Це дозволило усунути спотворення відеосигналу, що є характерним для аналогових камер, і значно покращило якість сигналу. Роздільна здатність HDCVI камер останнього покоління може становити 8 Мп, тоді як кращі звичайні аналогові камері мають 600 ТВЛ, що приблизно дорівнює 0,75 Мп. Крім того, HDCVI може передавати відео, аудіо та управління (OSD або PTZ) по одному коаксіальному кабелю замість того, щоб вимагати окремі кабелі для кожної передачі.

Таким чином, сучасні HDCVI відеокамери значно технологічні за старі аналогові, але все ще залишаються аналоговими, вони мають BNC вихід, підключаються за допомогою коаксіального кабелю та можуть взаємодіяти зі аналоговими пристроями. Наприклад їх можна підключити до телевізора та отримати зображення значно краще від звичайної аналогової камери.


DH-HAC-HFW1000S-S3 DH-HAC-HDW1100M-S3


Відеокамери Dahua DH-HAC-HFW1000S-S3 та DH-HAC-HDW1100M-S3 мають роздільну здатність 1 Мп, якість відеозапису 720р при 25 кадрах в секунду. Їх корпуси мають захист класу IP67, що дозволяє встановлювати камери зовні приміщень. І також вони підтримують стандарти HDTVI, HDCVI, AHD та звичайний аналог і мають BNC вихід. Використовуючи перехідник типу BNC-RCA ці відеокамери підключаються до будь-якого телевізора.

Сучасні системи аналогового відеоспостереження HDCVI, HDTVI і AHD за якістю зображення значно перевершують системи попереднього покоління, що робить модернізацію відеосистем більш ніж виправданою. Тим більше що нове аналогове обладнання високої чіткості вже масово доступно за дуже привабливими цінами.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >