Розподільчі коробки OBO Bettermann

Німецька компанія OBO Bettermann відома у всьому світі, а її продукція користується стабільним попитом вже на протязі багатьох років.
Розподільні коробки OBO Bettermann виготовляються з термопласту, а вставки для виведення кабелю з етиленвінілацетату (EVA). Ущільнення можуть бути розрізані ножем для вводу кабелів і труб потрібного діаметру. Крім цього, ущільнення можуть бути замінені кабельними вводами PG (замовляються окремо) з кріпленням зсередини за допомогою контргайки. Кришка коробки має поле для підпису. Коробка може бути опломбована.

Переваги розподільних коробок OBO Bettermann серії Т

Коробки мають ступінь захисту від проникнення пилу і вологи IP55 і IP66 (тільки для коробок з фіксацією кришки і ступенем ущільнень, наприклад, Т60 і вище), а також мають кришку, яка закривається фіксатором. Вона відкривається і закривається поворотом фіксатора на чверть обороту. Фіксатор має можливість пломбування.

Кришка коробки прикріплена стрічкою до корпусу коробки. Це запобігає втраті кришки, зручно при монтажі. У заздалегідь просвердлені отвори в коробках, можна встановити сальники типу PG (M), а також сальники для з'єднання з електротехнічними трубами.

На кришці кожної коробки достатньо місця для маркування. Це дозволяє робити детальні позначення під час виконання електромонтажних робіт. У нижній частині коробок починаючи від типорозміру Т60 і закінчуючи Т350 можна встановити профільну монтажну рейку, як уздовж так і впоперек.


Вся продукція OBO Bettermann сертифікована відповідно до міжнародних стандартів. Власний науково-дослідний центр з мережею лабораторій, оснащених сучасним високоточним обладнанням, дозволяє об'єднувати накопичений досвід з новітніми розробками, постійно спостерігати за продукцією, забезпечувати її безперервний розвиток і адаптацію до вимог ринку. Товари компанії Ви можете подивитися за цим посиланням.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >