Простір - віртуальне середовище від компанії Ajax

Тривалий час хаб був центром керування безпекою в системі Ajax на будь-якому обʼєкті. На останньому Ajax Special Event компанія запропонувала користувачам більше гнучкості та можливостей для кастомізації. Тепер система Ajax базується не на хабі, а на просторі, де користувачі можуть легко поєднувати безпеку, комфорт, відеоспостереження тощо.

Простір є інноваційним рішенням для налаштування системи безпеки відповідно до індивідуальних потреб. Незалежно від того, що для вас у пріоритеті — охорона чи відеоспостереження, у просторі ви зможете поєднати обидва аспекти з максимальною ефективністю. Давайте заглибимося в суть цієї технології.

Що таке простір?

Це віртуальне середовище, обов’язкове для додавання та керування всіма пристроями з доступом до iнтернету (тобто автономними) в межах одного об’єкта.

Автономний пристрій — це пристрій, який можна додати без хаба.

Можна додати в одну систему хаб із датчиками, мережевий відеореєстратор із камерами, камери Ajax, розумні замки або все разом. Концепція простору дає можливість гнучкого налаштування системи відповідно до потреб об’єкта.

Що можна налаштувати в просторі?

У налаштуваннях простору є наступні категорії:

    Фото та назва.
    Користувачі (включно з налаштуваннями приватності).
    Геозони.
    Групи.
    Часовий пояс.
    Охоронні компанії.
    Інженери монтажу.

Налаштування, які стосуються хаба, знаходяться окремо. Сценарії будуть перенесені в простір у майбутньому.

Чи потрібно оновити модель хаба для використання простору?

Ні, потрібно лише оновити свій застосунок:

    Ajax Security System
    Ajax PRO: Tool for Engineers
    PRO Desktop

Усі звичні елементи керування та функції, покликані забезпечити найкращий досвід користування, залишаються незмінними. Серед них — вкладки Керування, Кімнати та швидкий доступ до пристроїв автоматизації.

Як створити простір?

У застосунку Ajax на смартфоні чи ПК це займе лічені хвилини. Процес швидкий і зрозумілий:

    Виберіть “Створити простір“.
    Введіть ім’я простору й натисніть “Додати“.
    Додайте пристрої в простір.

Також можна створити простір, відсканувавши QR-код хаба на смартфоні. В такому разі простір створиться автоматично.

Як додати пристрої в простір?

Пристрої додаються в простір за тим самим принципом, що й сам простір. Потрібно лише натиснути “Додати пристрій“.

Користувач або PRO з правами налаштування системи має доступ до всіх налаштувань, а також до всіх пристроїв у просторі, включно з існуючими та нещодавно доданими. Користувачі без прав налаштування системи можуть отримати доступ до всіх пристроїв у просторі, але не можуть змінювати налаштування.

Наразі неможливо додати кілька хабів в один простір.

Скільки пристроїв можна додати в один простір?

В один простір можна додати:

    Не більше одного хаба.
    До 200 пристроїв, для роботи яких потрібен хаб*.
    До 200 камер, включно з камерами Ajax і камерами сторонніх виробників**.

Кожну камеру Ajax можна додати лише в один простір.

    До 14 мережевих відеореєстраторів із загальною кількістю каналів до 224. Можна використовувати як 8-, так і 16-канальні моделі.

* Кількість пристроїв, які можна додати на хаб, залежить від моделі хаба. На Hub Hybrid можна додати до 100 пристроїв Ajax, які дають змогу керувати електроприладами та захищають від вторгнення, пожежі й потопу. На Hub 2 Plus Jeweller можна додати до 200 пристроїв.
**На Hub Jeweller можна додати до 10 відеореєстраторів і камер сторонніх виробників, на Hub 2 Jeweller — до 25, на Hub Plus Jeweller — до 50, на Hub 2 Plus Jeweller — до 100.

Для підключення камер сторонніх виробників потрібен хаб Ajax. Вони можуть передавати тільки RTSP-потік без доступу до архіву.

Для роботи яких пристроїв усе ще потрібен хаб?

Без хаба не працюватимуть пристрої, які використовують пропрієтарні протоколи зв’язку Jeweller, Fibra або Wings. Це продукти для захисту від вторгнення, виявлення пожежі, запобігання потопу й автоматизації. В інструкції з використання та характеристиках кожного пристрою вказано, чи працює він без хаба.

Чи можна підключити простір до ПЦС?

Підключити простір до пульта централізованого спостереження можна лише з доданим хабом. Хаб передає події у звичайному режимі, включно з фото за запитом або за сценарієм.

Як вийти з простору?

Для користувачів:

Натисніть “Залишити простір” внизу налаштувань простору.

Для монтажних компаній:

Перейдіть до списку монтажних компаній, виберіть свою компанію та натисніть “Видалити компанію“.

Не видаляйте хаб із простору чи сам простір. Якщо ви видалите хаб, він видалиться не лише з вашого акаунта, а й з акаунтів інших користувачів.

Чи можна видалити хаб із простору?

Простір у системі Ajax трансформує систему безпеки й автоматизації. Тепер можна інтегрувати автономні пристрої, не встановлюючи на об’єкті хаб. Це інноваційне рішення забезпечує виняткову гнучкість налаштувань і широкі можливості контролю для користувачів. Вони можуть легко створювати простори та керувати ними в оновленому застосунку. Це значно спрощує процес інтеграції пристроїв.Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >