Прошивки HIKVISION

Сортировка:

На странице:

 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >

Прошивки Hikvision та програмне забезпечення для систем спостереження 

IP камера – це складний пристрій, керований мікропрограмою. Як і у будь-яких програмах, її вразливостями можуть скористатися зловмисники. Для усунення помилок та додавання нових функцій необхідне оновлення прошивок Hikvision. 

Програми «Хіквіжн» для систем відеонагляду

Програмне забезпечення відеоспостереження – це набір різних програм та утиліт, засобів моніторингу та адміністрування системи за допомогою звичайного комп'ютера. Без певного пакета програм процес управління IP- камерами представляв би дуже складний і виснажливий процес. Софт для відеоспостереження – це комп'ютерні програми Hikvision, які дозволяють створити систему відеоспостереження та віддаленого моніторингу на персональному комп'ютері. 

Програми та прошивки Hikvision надають можливість здійснювати не просто запис відео з камер, а й надалі обробляти ці дані, проводити аналіз, пошук і виконувати безліч інших функцій. За допомогою софта для відеокамер можна записувати відео у найрізноманітніших форматах зображення. Soft для камер відеоспостереження «Хіквіжн» дозволяє організувати дійсно постійне цілодобове відеоспостереження за об'єктом.

Прошивка камер Hikvision – розширення можливостей

Софт для камер відеоспостереження зазвичай - невелика програма, що не займає багато місця на комп'ютері й не перевантажує операційну систему. Певний набір програм та коректне оновлення прошивки Hikvision повністю реалізує можливості відеокамер, автоматизує процес підготовки звітів і створення архівів відеозаписів. 

Ключовою особливістю програмного забезпечення Hikvision для IP-камер, є можливість використання всього набору функцій, які підтримуються камерами у вашій системи відеоспостереження. Програмне забезпечення для відеоспостереження та прошивки Hikvision можуть бути платними й у безплатному доступі в Інтернеті. 

Оновлення прошивки відеореєстраторів Hikvision

Для оновлення прошивки «Хіквіжн» спочатку потрібно дізнатися її версію й дату, завантажити необхідний файл та виконати оновлення Hikvision прошивки TFTP, HTTP, DNS або за будь-яким іншим прикладним, транспортним, мережевим протоколом. За декілька хвилин відеокамера матиме нову програму. Проте, процес оновлення прошивки для камер Hikvision та відеореєстраторів має низку особливостей щодо скидання заводських налаштувань, віддаленого встановлення. 

Оновлення прошивки Hikvision від невідповідного виробника може бути невдалим. У деяких випадках, виробники захищають підміну ПЗ у власних продуктах, вказуючи у налаштуваннях прошивки «Хіквіжн» додатковий пункт Vendor, тоді звичайні версії ПЗ вже не можуть бути встановлені без правки InstallDesc. 

Якщо вас цікавить коректне встановлення на відеокамеру або відеореєстратор Hikvision прошивки актуальної версії, зверніться до технічної підтримки Vidimost будь-яким доступним способом.