Огляд нового бренду IP відеонагляду - компанії Uniview

Новий партнер в нашому магазині

В 2020 році компанія Vidimost та Uniview домовилися про співпрацю і відтепер Vidimost є офіційним дистриб'ютором Uniview в Україні. Саме час детальніше розповісти про цей бренд та ознайомити наших клієнтів з його перевагами та можливостями.

Історія

Компанія Uniview була заснована в 2006 році як підрозділ відомого IT-гіганта HUAWEI і займалася розробкою високотехнологічних рішень в сфері охоронного обладнання. З 2011 року Uniview відокремилася і розпочала самостійне виробництво обладнання. Компанія є однією з найбільш відомих компаній в Китаї, що спеціалізується на розробці охоронних систем. Згідно з останніми даними по річній виручці Uniview займає друге місце в сегменті технологічних систем безпеки і третє місце у загальному рейтингу систем відеоспостереження в Китаї, а також восьме місце у світі.


Штаб квартира компанії знаходиться у місті Ханчжоу та має 30 регіональних офісів підтримки проектів.

Особливості продукції

Ще з часів HUAWEI компанія Uniview продовжує спеціалізуватися на високотехнологічному обладнанні для відеонагляду. Вона продовжує інвестувати значні ресурси в розробку нових технологій та підвищення якості своєї продукції. На даний момент вона володіє понад 600 патентами на винаходи. 47% працівників входять до наукових та конструкторських підрозділів компанії, а 15% прибутку спрямовується на фінансування цих підрозділів. Вся продукція компанії характеризується надзвичайно високою технологічністю, навіть бюджетні лінійки продукції мають вище функціональне оснащення ніж у інших виробників.

Асортимент

Uniview виробляє широку лінійку продуктів для відеоспостереження: різні камери 2, 4, 8, 12 Мп, NVR рекордери - від базових 4-32 канальних, до професійних з модульною архітектурою, включаючи плати розширення для створення відеостін, дублюванням / відмовостійкістю, формуванням RAID-масивів і т.д., а також програмне забезпечення.

Портфоліо

Маючи лідируючи позиції на китайському ринку, компанія була залучена до безлічі проектів по встановленню систем відеонагляду. Наприклад, проект "Безпечне місто" в Ханчжоу, в рамках якого було встановлено 60 тисяч IP камер, NGN інфраструктура в Гонконгу, а також відеоспостереження в більш ніж 30 аеропортах по всьому світу, в числі яких аеропорт "Київ", в Україні. Інші проекти:

 • Міське відеоспостереження - понад 400 проектів
 • Системи дорожнього руху - більше 150 проектів
 • Відеоспостереження в кампусах - більше 500 проектів
 • Підприємства - понад 300 проектів
 • Заклади охорони здоров'я - понад 150 проектів
 • Метрополітен - більше 30 проектів
 • Аеропорти - більше 30 проектів

Технологічні особливості продукції

PoE 300 метрів. Відеореєстратори Uniview, які мають вбудований PoE комутатор, дозволяють передавати як сигнал, таки і живлення через стандартну виту пару на відстань до 300 метрів!
U-Code. Компанія розробила власний кодек U-Code, який дозволяє економити трафік і, що найголовніше, місце на жорстких дисках на 75-90%. В основі U-Code лежить система IRP (Intelligent Region Perception), яка визначає області кадру, що містять рух. Для цих областей зберігається висока деталізація, в той час як статичні області, такі, як, газони чи фасади будівель максимально стискаються для економії дискового простору. Так для запису однієї 2-мегапіксельної камери на протязі доби в H.264 потрібно 42Гбайт, а при використанні U-Code - від 4,2 до 10,5Гбайт в залежності від «складності» кадру.


Вихід 12 В на PoE камерах. Живлення для невеликих пристроїв типу охоронного сповіщувача, активного мікрофона можна взяти від розташованої неподалік камери Uniview, яка має вбудований перетворювач PoE -> 12VDC.

Буферизація до 10 секунд. NVR і камери Uniview можуть працювати безперебійно навіть при нестабільному мережевому зв'язку. Відеопотік і запис на не переривається навіть при розриві мережного з'єднання на час до 10 секунд.

Cloud Update. Технологія, що дозволяє обновити прошивку на NVR та підключених до нього камерах одним натисканням кнопки. Всі необхідні файли автоматично завантажуються з хмари Amazon CDN.

Зрозуміло, що компанія, яка фокусується на високих технологіях, не могла не приділити особливої уваги системам інтелектуальної відеоаналітики. Серед продукції Uniview можна знайти моделі товарів, які підтримують всі види відеоаналітики, що застосовуються в галузі відеоспостереження. А фокус компаній на передові розробки, дозволив сконструювати системи аналізу, які характеризуються високою продуктивністю та надійністю. Так, система розпізнавання обличчя може аналізувати до 4-х облич в кадрі одночасно, а ймовірність розпізнавання складає 98%

Також зазначимо що все обладнання Univeiw має російськомовні інтерфейси і інструкції.


Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >
 • news-thumb
  Детальніше >