Prime серія обладнання від Uniview

Серія Prime має більш складні функції і забезпечує високу продуктивність, використовується в комерційних будівлях, парках і невеликих проектах.


Вона має 4 підсерії, кожна з них спеціально розроблена для конкретного ринка. Камери Prime-IV оснащені алгоритмом AI, який здатний інтелектуально зменшити вірогідність помилкової тривоги. Prime-III - це професійні камери для кольорового зображення в умовах низького освітлення, що працюють від LightHunter, нової технології зображень Uniview. Серія Prime-II - це стандартні камери, які мають широкий спектр інтелектуальних функцій та роздільної здатності. Доступні різні основні сенсори 2/4/5/8 Мп, які можуть показувати різні рівні якості зображення. Серія Prime-I має більш вдосконалене обладнання, таке як WDR, аудіо, сигнал тривоги, SD-карта порівняно із серіями Easy. Продукти сімейства Prime зазвичай використовуються в комерційних будівлях, парку та невеликих додатках для ефективного гарантування безпеки.


LightHunter

Технологія LightHunter - це інноваційна технологія, яка забезпечує яскраві кольори, відповідну яскравість та надзвичайно чіткі зображення в умовах низького освітлення. Вона значно покращує яскравість зображення завдяки великим об'єктивам Iris F1.2 та BSI сенсору. Завдяки спеціально розробленим датчикам великих розмірів IP-камери мають більшу світлочутливість та відрізняються високим SNR.


З точки зору апаратного забезпечення, IPC від UNV LightHunter підвищують яскравість зображень при слабкому освітленні довкілля за рахунок збільшення цільової поверхні датчика, фоточутливості датчика, діафрагми та коефіцієнта пропускання лінзи і оптимізації структури обладнання. З точки зору програмного забезпечення, МПК UNH LightHunter гарантують якість зображення в середовищі з низьким рівнем освітлення з використанням інтелектуальної технології U-ISP. За підтримки обох програм UNV LightHunter є найбільш конкурентоспроможними продуктами для моніторингу в умовах низької освітленості.

Окрім того, унікальна запатентована технологія U-ISP має алгоритм зниження шуму нового покоління, що допомагає створювати зображення, що не розмивається в режимі Low-Blur. Це ефективно зменшує розмиття під час переміщення об’єктів, що забезпечує відновлення зображення на справжній сцені.


Антиблікове покриття

Як правило, лінзи IPC виготовляються зі скла або пластику. Якщо вони не були спеціально оброблені, поверхня лінзи буде відображати близько 5% падаючого світла. Якщо рівень падаючого світла достатньо сильний, світло буде відбиватися кілька разів іншими лінзами всередині МПК, в результаті чого будуть виникати відблиски. Основна причина такого в тому, що в цільовій зоні є джерело світла що, очевидно, яскравіше, ніж навколишнє середовище.


Щоб вирішити цю проблему, Uniview наносить антиблікове покриття на лінзи з використанням технології SMC. Таке покриття покращує коефіцієнт пропускання, зменшуючи відбивну здатність. Звичайне скло має односторонню відбивну здатність близько 4% і загальна спектральна відбивна здатність близько 8% в діапазоні видимого світла. Якщо високоякісне скло обробляється з одного боку або з обох сторін його відбивна здатність знижується до менш ніж 1% в порівнянні зі звичайним склом. З зменшеною втратою світла відблиски ефективно знижуються. Покриття також допомагає поліпшити чіткість і прозорість зображень.

Інтелектуальні функції

У камери серії Prime вбудовані інтелектуальні функції. Наприклад: виявлення перетину обмежувальних ліній, виявлення вторгнень, розпізнавання осіб, звуковий сигнал в позаштатних ситуаціях, зміна сцен, зчитування облич, виявлення розфокусировки, підрахунок людей, виявлення забутих предметів і автоматичне стеження. Тепер функція підрахунку людей удосконалюється шляхом підрахунку облич людей у відео.


Адаптація до середовища

Адаптація до середовища включає адаптацію до мережі, адаптованість зображення для різних сцен спостереження (режим Starlight для слабкого освітлення, автоматичний WDR / HLC / Defog та Smart IR) та адаптованість до середовища (автоматичне нагрівання при низькій температурі та видалення снігу).


Більш ефективні і надійніші

IP-камери Prime Series підтримують широкий діапазон робочої температури та напругу на вході. Купольні камери мають антивандальний захист IK10, професійний кабель FFC може забезпечити кращі результати тестування ЕМС. Для ширококутних об'єктивів використовується алгоритм виправлення спотворень зображення.

Розумне рішення з глибоким навчанням

Камери серії Prime-IV використовують мікросхему та алгоритм AI, який може відфільтрувати такі непотрібні цілі, як листя, тварини, дощ, птахи, щоб отримати точну цільову класифікацію транспортних засобів та людини. Крім того, камери Prime-IV підтримують точний захист по периметру, що ефективно знижує помилкову тривогу. Більше того, також представлено розпізнавання обличчя, кількість людей. Мережеві відеореєстратори серії Prime здатні точно розпізнавати обличчя в реальному часі при використанні спільно з портативним пристроєм аналізу Smart Bar, в якому використовується алгоритм глибокого навчання на основі нейронної мережі. Вони придатні для ідентифікації персоналу в різних сценаріях використання (наприклад, в будівлях, житлових комплексах, парках, торгових мережах, АЗС, супермаркетах і т. П.).


Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >