Як налаштувати обладнання Hikvision та Uniview для сумісної роботи

В даній статті приведена послідовність дій для налаштування підключення обладнання Hikvision та Uniview (відеокамер та відеореєстраторів) для сумісної роботи.

У всіх випадках рекомендується перевірити щоб у всіх пристроїв були останні прошивки. А також детекцію руху, OSD і час бажано включити в камері заздалегідь.

Камера Uniview до NVR Hikvision PoE

1. Попередньо дивимося на який порт хочемо підключити камеру, і дивимося потрібний нам IP-адрес.

2. Підключаємо камеру Uniview до мережі, змінюємо їй IP-адреса на відповідний, в нашому випадку 192.168.254.2. Маска 255.255.255.0. Gateway 192.168.254.1

3. Далі в NVR вибираємо 1-у камеру, натискаємо Modify. Прописуємо логін і пароль до камери, а також змінюємо наступні параметри:
а) Adding Method - Manual
b) Protocol - ONVIF
c) Management port - 80

Підключаємо камеру в 1-й PoE порт NVR. Саме перший, тому що ми прописали адресу 1-го порту. І чекаємо зображення на екрані.

Камера Hikvision до Uniview NVR PoE

1. Підключаємо камеру Hikvision до мережі, і активуємо через SADP tools. При створенні пароля обов'язково повинні бути присутніми маленькі, великі літери і цифри.

2. В камері Hikvision в розділі Network / Advanced Settings / Integration Protocol ставимо галочку на Enable Onvif. А також нижче в таблиці додаємо користувача з правами адміністратора для Onvif протоколу. У паролі також повинні бути присутніми маленькі, великі літери і цифри.


3. У NVR дивимося адресу на 1-му порту.

І прописуємо його в камеру. 172.16.0.2, маска 255.255.255.0, gateway 172.16.0.1

4. У NVR вибираємо потрібний нам порт (1-й). Вибираємо, натискаємо modify. прописуємо логін і пароль до камери (ті самі що ми створили в розділі Integration protocol), а також змінюємо наступні пункти:
а) Add mode - Manual
b) Protocol - Onvif
c) Port - 80

5. Підключаємо камеру на 1-й порт, і чекаємо зображення на екрані. Якщо NVR показує що Incorrect login / password, то потрібно перезапустити камеру.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >