Easy серія обладнання від Uniview

Вся продукція, яку випускає компанія Uniview, розділяється на декілька серій в залежності від оснащення та можливостей відеокамер та реєстраторів. Таке розділення дозволяє спростити пошук та підбір моделей, які відповідають вимогам клієнта та не переплачувати за не потрібний функціонал. Також це допомагає адаптувати продукцію по областям застосування та потребам покупців. На даний момент компанія має три серії обладнання: Easy, Prime та Pro.

Продукти із серії Easy - найпопулярніші варіанти для роздрібної торгівлі, невеликих офісів та для дому. До цієї серії відносяться IP камери серії L, NVR серії B та роботизовані PTZ камери. Вони мають всі базові функції запису та відтворення відео, високоякісне ІЧ підсвічування, антиблікове покриття оптики. Відеоаналітика відсутня. Також усі вони оснащені унікальною технологією стиснення Ultra265, яка випускається виключно Uniview.

Серія Easy проста в установці та обслуговуванні, легко налаштовується віддалений перегляд зображення без прокидання портів та має функцію хмарного підключення, тому їх можна використовувати в будь-якому місці.


Технологія PixelSense

PixelSense - це запатентована технологія Uniview для перемикання режиму день/ніч IP-камери. Традиційний апаратний перемикач має оптичну муфту, яка визначає освітленість місця де встановлена камера. Однак, якщо освітленість середовища відрізняється від реальної сцени зйомки, перемикач день/ніч може спрацьовувати неправильно. Технологія UNV PixelSense є більш точною. Вона визначає освітлені сцени зйомки (RGB) через датчик та запускає IR-CUT для переключення режиму день і ніч. Крім того, технологія PixelSense не покладається на апаратну оптичну муфту, це підвищує надійність обладнання.

Оновлена технологія U-code

U-code - це технологія глибокого стиснення відео, яка дозволяє економити трафік і, що найголовніше, місце на жорстких дисках на 75-90%. Технологія U-code визначає області кадру, що містять рух. Для цих областей зберігається висока деталізація, в той час як статичні області, такі, як, газони чи фасади будівель максимально стискаються. U-code підтримує всі потоки IP-камери та динамічно змінює частоту кадрів за допомогою відеовмісту, щоб зменшити бітрейт.

Серія Easystar

Якщо ви хочете знайти найефективніші камери, які також здатні передавати високоякісні кольорові зображення, нова серія Easystar, безумовно, найкращий вибір. Ці камери позиціонуються як пристрої спостереження початкового рівня з високими показниками зйомки на рівні Starlight та низькою ціною. Існують 2-х та 4-х мегапіксельні камери різних форматів корпусу. Велика дистанція інфрачервоної підсвітки, яка досягає 50 м (лише для циліндричних моделей). Крім того, відеокамери 4 Мп підтримують WDR, що забезпечує кращу якість зображення при значному контрасті переднього плану та фонового освітлення. Камери Easystar є оптимальним варіантом для малого та середнього бізнесу.

Система зберігання UBS

UBS - запатентована технологія Uniview для зберігання. На відміну від традиційного методу запису файлів, який упаковує відеодані в загальні файлові системи, такі як FAT або NTFS, і потім записує їх на жорсткий диск, рішення Uniview UBS безпосередньо розділяє і відображає відеодані в блок даних жорсткого диска, який формує мінімальний блок даних на жорсткий диск.

Простий у використанні / оновленні

IP-камери серії Easy підтримують онлайн оновлення вбудованого програмного забезпечення одним натиском через хмару. Під час усунення несправностей також легко вивести журнал діагностики одним кліком миші. IP-камери Easy Series також можуть регулярно перевіряти мережеве з'єднання. Як тільки буде виявлено відключення мережі, IP-камера перезавантажить мережевий модуль всередині камери або перезавантажить саму камеру для відновлення.

Надійність при проектуванні та випробуваннях

Uniview прикладає багато уваги для досягненню високої якості своєї продукції. Вибір компонентів, постійна робота над надійністю продукції, контроль технологічних процесів під час виробництва, повний процес відстеження. Усі сенсорні плати в камерах UNV розроблені товщиною 2 мм, щоб уникнути розфокусування деформацією під час використання в надзвичайно суворих умовах.


Ознайомитись з асортиментом можливо тут (https://vidimost.com/videonabljudenie-185/videokamery/uniview)

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >