Відеодомофон NeoLight OMEGA+ HD

Виробник: Neolight

Модель: OMEGA+ HD

Код товару: VM30740

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
6250 грн

Опис OMEGA+ HD

NeoLight OMEGA+ HD - це тонкий елегантний монітор, який підходить для будь-якого стилю інтер'єру і має поліпшений IPS екран з високою роздільною здатністю 1024 х 600 і підтримує мультиформатний вхідний Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080p (1920х1080). У ньому зібрані всі особливості і можливі функції домофонів лінійки NeoLight, а також він підтримує вхідний Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080). Це забезпечує значно більш чітке зображення, аналогічне сучасним IP домофона як в режимі простого спостереження , так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також в відеодомофоні OMEGA+ HD збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек.

Домофон OMEGA+ HD підтримує роздільну здатність Full HD високої чіткості (1080р) як від панелі, так і від камери будь-яким каналом. Це аналогічно роздільній здатності в сучасних IP домофонах, що дозволяє отримати високу чіткість без складних налаштувань і за доступну ціну як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора. Окремо варто відзначити, що запис відео можливе з максимальною роздільною здатністю 1920х1080 і при максимальній швидкості 25к / с.

Основна відмінність екрану в домофон OMEGA+ HD від більшості інших моделей на ринку - це IPS матриця, яка приємно дивує передачею кольору і забезпечує максимально можливий кут огляду у таких ЖК моніторів під будь-яким кутом -178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.

Графічне меню, що застосовується в відеодомофонах NeoLight OMEGA+ HD, дуже зручне у використанні. Воно представлено на двох сторінках, де можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою SD карти.


Воно інтуїтивно зрозуміло, і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофону:
перегляд зображень з панелей / камер;
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
форматування і копіювання файлів на microSD карту;
зміна фонового зображення;
інтерком; запис повідомлень;
режим "Аудіоняня";
основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики;
перегляд записаних фотографій.

Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову. Навігація по меню в OMEGA+ HD здійснюється виключно за допомогою сенсорних кнопок на корпусі.

Сенсорні кнопки відеодомофона NeoLight OMEGA + HD дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг.

Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.

Домофон NeoLight OMEGA+ HD може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї. Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонах NeoLight OMEGA+ HD можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху. Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:
дозвіл запису (до 1920х1080);
швидкість запису (до 25 к / сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон не писав безперервно рух дерев через вітер).

Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

У відеодомофоні NeoLight OMEGA+ HD реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація: для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + багатоабонентська панель внизу біля під'їзду. Для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом. Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу. При цьому монітор АЛЬФА HD автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з дозволом 1080р і форматом AHD / TVI / CVI. Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Ще однією корисною функцією видеодомофонів NeoLight OMEGA+ HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня". Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається. Однак, при необхідності, завжди можна відключити цю функцію.

Якщо вдома або в офісі нікого немає,  є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику. Також є можливість записати аудіоповідомлення, яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснула дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі. Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.

Домофон Neolight OMEGA+ HD можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight і інших виробників за допомогою додаткових адаптерів. OMEGA+ HD працює з системами VIZIT, CYFRAL і т.п., однак коректне підключення залежить від виду адаптера і версії прошивки домофону.

Характеристики OMEGA+ HD

Монітор відеодомофону
Розмір дисплея 7"
Роздільна здатність дисплея 1024x600
Метод роботи Сенсорні кнопки
Аудіо вхід Всеспрямований мікрофон
Аудіо вихід Вбудований динамік
Wi-Fi Немає
Локальна пам'ять Micro SD, макс 128Гб
Живлення AC 220В
Загальні параметри
Вага 422 г
Габарити 186х136х21 мм
Гарантія 12 місяців

Відгуки на OMEGA+ HD

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Супутні товари