Комплект відеодомофона Neolight NeoKIT FHD Pro Graphite

Виробник: Різне

Модель: NeoKIT FHD Pro Graphite

Код товару: VM30793

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
6160 грн

Опис NeoKIT FHD Pro Graphite

NeoLight NeoKit FHD PRO – це готовий Full HD комплект з пам'яттю, що складається з домофону KAPPA+ HD та панелі виклику SOLO FHD (графіт), які оптимально підходять один для одного і налаштовані таким чином, щоб отримати максимально чітке зображення без шуму в будь-яких умовах (погано) освітлені коридори, засвічення від лампи або вікон, темна вулиця тощо) завдяки камері 2 Мп (1920 x 1080) з підвищеною чутливістю та інтелектуальним підсвічуванням. Також монітор дозволяє записувати відео зі звуком руху з роздільною здатністю 1080p (1920 x 1080) і швидкістю запису до 25 к/сек, що забезпечує чітке і плавне зображення в режимі перегляду архіву відеореєстратора.

Головні особливості комплекту NeoLight NeoKit FHD PRO:

Full HD роздільна здатність високої чіткості (1080р);
графічний інтерфейс із вибором фону екрана;
автоматичне визначення роздільної здатності та типу сигналу по кожному каналу;
запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к/сек та роздільною здатністю до 1920х1080, як за рухом, так і постійно або за розкладом;
меню українською, російською чи англійською мовами;
мультиформатна професійна камера з роздільною здатністю 1920х1080;
режим True Day/Night - реальна кольоропередача вдень і ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки справжньому ІК-фільтру;
Smart IR - автоматично зменшує інтенсивність ІЧ-підсвічування при близькому розташуванні об'єкта;
Потужна інфрачервона підсвітка - нові інфрачервоні світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном дозволяють панелі Solo FHD бачити в темряві до 5 м.

Відеодомофон Neolight KAPPA+ HD можна підключати до багатоквартирної системи NeoLight за допомогою адаптера NL-A01FHD.

KAPPA+ HD також працює із системами VIZIT, CYFRAL тощо. при підключенні додаткового адаптера NL-Z01, однак коректна робота домофону багато в чому залежить від якості лінії передачі від панелі до монітора.

Основні функції:

Full HD

Домофон KAPPA+ HD підтримує роздільну здатність Full HD високої чіткості (1080р) як від панелі, так і від камери будь-яким каналом. Це аналогічно роздільній здатності в сучасних IP домофонах, що дозволяє отримати високу чіткість без складних налаштувань і за доступну ціну як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора. Окремо варто відзначити, що запис відео можливе з максимальною роздільною здатністю 1920х1080 і при максимальній швидкості 25к / с.

Графічне меню

Для керування домофон має графічне меню. Воно представлено на двох сторінках, де можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою SD карти.


Воно інтуїтивно зрозуміло, і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофону:
перегляд зображень з панелей / камер;
інтерком; запис повідомлень;
режим "Аудіоняня";
основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики;
перегляд записаних фотографій.

Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову. Навігація по меню в KAPPA+ HD здійснюється виключно за допомогою сенсорних кнопок на корпусі.

Сенсорні кнопки

Відеодомофон обладнаний сенсорними кнопками, які дозволяють керувати пристроєм легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. Порівняно зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи керування мають низку переваг. Вони не підлягають зносу, не залипають, не мають обмежень щодо спрацьовування, легко чистяться та мають сучасний та естетичний дизайн.

Пам'ять

Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.

Домофон NeoLight KAPPA+ HD може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонах NeoLight KAPPA+ HD можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

Функція відеореєстратора (DVR)

Ця функція дозволяє записувати відео разом з аудіо по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху. Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:
дозвіл запису (до 1920х1080);
швидкість запису (до 25 к / сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон не писав безперервно рух дерев через вітер).

Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

Підключення додаткової панелі та відеокамер

У відеодомофоні NeoLight KAPPA+ HD реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація: для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + багатоабонентська панель внизу біля під'їзду. Для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом. Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу. При цьому монітор АЛЬФА HD автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з дозволом 1080р і форматом AHD / TVI / CVI. Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Повідомлення під час відкриття дверей

Як часто Ви стикалися з ситуацією, коли відвідувач зателефонував у двері, йому відкрили замок з домофону, а він продовжує стояти і не відчиняє двері, бо не розуміє, що вони вже відчинені? Якщо Вам це знайомо, тоді просто увімкніть в налаштуваннях Kappa+ HD повідомлення при відкритті дверей і Ваші відвідувачі почують з викликової панелі слова «Ласкаво просимо», «Добро пожаловать» або «Welcome» залежно від мови в налаштуваннях домофону.

Аудіоняня

Ще однією корисною функцією видеодомофонів NeoLight KAPPA+ HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня". Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається. Однак, при необхідності, завжди можна відключити цю функцію.

Автовідповідач

Якщо вдома або в офісі нікого немає,  є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику. Також є можливість записати аудіоповідомлення, яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Нічний режим

Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснула дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі. Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.


Характеристики NeoKIT FHD Pro Graphite

Викличні панелі NeoLight
Тип матриці камери CMOS
Роздільна здатність камери 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ
Формат сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS
Кут огляду 110°
Тип підсвічування Видиме ІЧ (дальність до 5 м)
Живлення 12В DC/120 мА (від домофону)
Габарити 47х131х20 мм
Вага 650 г
Температура експлуатації - 30 ° С ~ + 60 ° С
Клас захисту IP66
Матеріал корпуса Метал
Монітор відеодомофону NeoLight
Розмір екрану 7"
Роздільна здатність екрану 1024х600
Формат вхідного сигналу AHD / CVBS
Підтримка вх. сигналу 1080p / 720p / 576i
Графічне меню Підтримує, керування через кнопки
Мова меню Українська, Російська, Англійська
Управління Сенсорні кнопки
Вбудована пам'ять Так
Роз'єм для microSD картки Так, підтримка карток з об'ємом пам'яті до 128 ГБ
Запис відео по детекції Так
Запис аудіо Так
Управління воротами Через адаптер NL-GT01
Особливості Мультиформатний Full HD сигнал, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовами, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, режим відеореєстратора з аудіо
Тип кріплення Настінне
Живлення 220В AC
Габарити 186х136х21 мм
Вага 422 г
Матеріал корпуса Пластик

Відгуки на NeoKIT FHD Pro Graphite

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду