Комплект відеодомофона Neolight KAPPA HD KIT Graphite

Виробник: Різне

Модель: KAPPA HD KIT

Код товару: VM30768

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
5290 грн

Опис KAPPA HD KIT

NeoLight KAPPA HD KIT- це Full HD комплект, який складається з домофона KAPPA HD і однієї панелі SOLO FHD (графіт), які оптимально підходять один для одного і налаштовані таким чином, щоб отримати максимально чітке зображення без шуму в будь-яких умовах (погано освітлені коридори, засвітка від лампи або вікон, темна вулиця і т.д.). Цьому сприяє екран підвищеної чіткості з роздільною здатністю 1024 х 600, а також професійна камера панелі виклику з роздільною здатністю 2 Мп (1920 x 1080) і підвищеною чутливістю.

Домофон KAPPA HD підтримує роздільну здатність Full HD високої чіткості (1080р) як від панелі, так і від камери будь-яким каналом. Це аналогічно роздільній здатності в сучасних IP домофонах, що дозволяє отримати високу чіткість без складних налаштувань і за доступну ціну як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора.

Відеопанель SOLO FHD оснащена мультиформатною професійною камерою з роздільною здатністю 1920х1080 - тепер можна сміливо сказати, що роздільна здатність IP домофона стала доступно і в аналогових системах, але в порівнянні з IP, в аналогових Full HD системах ви отримуєте значно кращу чутливість вночі, легке підключення і налаштування, передачу зображення без затримок і невисоку вартість.

Відгуки на KAPPA HD KIT

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду