Комплект сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus білий

Виробник: Ajax

Модель: StarterKit Cam Plus

Код товару: AJ10070

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
14599 грн

Опис StarterKit Cam Plus

Комплект бездротової системи безпеки StarterKit убереже від пограбування.

Зв'язок із зовнішнім світом критичний для системи безпеки, адже він визначає швидкість реагування на тривогу. Системою StarterKit Cam Plus керує Hub 2 Plus. Він обладнаний Ethernet портом, Wi-Fi модулем і має два слота для SIM-карток з підтримкою 4G (LTE). Чотири канали зі швидким перемиканням у разі втрати зв'язку гарантують миттєве передавання тривог. А фотопідтвердження доставляються на пульт охоронної компанії та користувачам менш ніж за 9 секунд — навіть використовуючи мобільний зв'язок. Комплектується SIM-картою з унікальним тарифом 18 грн/місяць.

Комплект StarterKit Cam Plus — це основа для багатоповерхової системи безпеки. До Hub 2 Plus можна під’єднати 200 пристроїв: охоронних датчиків з фотоверифікацією подій, а також сирен, пожежних датчиків та датчиків протікання, реле автоматизації і навіть модулей інтеграції дротових пристроїв. До StarterKit Cam Plus можна додати 200 користувачів і створити 25 охоронних груп. Це дозволить розділити об’єкт на зони і розмежувати доступ до них. А 64 сценарії автоматизації мінімізують вплив людського фактору на безпеку.Комплект складається з:
Розумна централь Ajax Hub 2 Plus - контролює роботу пристроїв системи безпеки. А ви завжди знаєте, що відбувається вдома завдяки пуш-сповіщенням, смс і дзвінкам.
Датчик руху Ajax MotionCam - з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється, і робить серію фотографій
Універсальний датчик відкриття вікна / двері Ajax DoorProtect - установлюється на всі типи дверей і миттєво реагує на відчинення. Це перша лінія оборони вашої системи безпеки.
Брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control - встановлює й знімає оселю з-під охорони. А одне натискання тривожної кнопки в екстреній ситуації викличе підкріплення.


Всі елементи виконані в білому корпусі, але є варіант і в чорному кольорі. Система використовує протокол Jeweller і має анти-саботажні функції. До неї можна приєднати до 200 пристроїв в один клік за допомогою QR-кодів. Час роботи на резервному живленні до 15 годин. Система не вибаглива до якості зв'язку - досить швидкості GPRS 0,5 кбіт / сек. Корпуси захищені від взлому тампером, а всі роз'єми і кнопки заховані в корпус.

Характеристики StarterKit Cam Plus

Охоронна централь
Максимальна кількість бездротових пристроїв 200
Частота бездротових датчиків протокол Jeweller (868/915 МГц)
Канали зв'язку 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)), 3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8)), LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20), Wi-Fi (802.11 b/g/n), Ethernet
Мобільні додатки iOS 9.1 і вище / Android 4.4 і вище
Максимальна кількість камер 100
Максимальна кількість користувачів 200
Максимальна кількість кімнат 50
Вбудований акумулятор Li-Pol
Ємність вбудованого акумулятора 3 А*ч
Час роботи без електроживлення 15 годин
Підтримка SIM-карт Дві 2G SIM-картки
Перемикання між 2G і 3G Миттєво
Перемикання між SIM-картами 4 хвилини
Живлення 110 - 250 В AC
Загальні параметри
Робоча температура -10°С ~ +40 °С
Вага 0.362 кг
Габарити 163х163х36 мм
Комплектація Інтелектуальна централь / Бездротовий датчик руху / Бездротовий датчик відкриття / Бездротовий брелок
Гарантія 24 місяця

Відгуки на StarterKit Cam Plus

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду