Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Plus чорний

Виробник: Ajax

Модель: Ajax StarterKit Plus

Код товару: AJ10037

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
11299 грн

Опис Ajax StarterKit Plus

Розширений стартовий комплект системи безпеки Ajax. Підходить для захисту будинку, квартири, офіса та комерційного приміщення від вторгнення. У комплекті інтелектуальна централь Hub Plus, датчик руху MotionProtect, датчик відчинення DoorProtect, брелок із тривожною кнопкою SpaceControl. Комплектується SIM-картою з унікальним тарифом 18 грн/місяць.

Основа для максимального захисту

HubKit Plus — початкова точка для побудови комплексної системи безпеки від злому, пожежі та затоплення. До нього під’єднується до 150 різних датчиків і до 50 камер. За рахунок додаткових пристроїв комплект масштабується під приміщення будь-яких розмірів: дворівневу квартиру, триповерховий особняк, офіс, магазин або кафе, складське приміщення.


Миттєві тривоги

Зв'язок між датчиками та хабом забезпечує технологія дальньої дії Jeweller. Завдяки їй датчики можна розміщувати на відстані до 2000 метрів. Jeweller виключає підміну та перехоплення сигналу, шифрує всі дані, здатна розпізнати глушіння. Якщо трапиться інцидент, тривога від датчика до хаба передається за 0,15 секунди, а далі надсилається одним із чотирьох каналів зв'язку — Wi-Fi, Ethernet, WCDMA і GSM — власнику на смартфон і на пульт охорони.

Просте встановлення

HubKit Plus встановлюється за 30 хвилин. Для цього потрібно мінімум інструментів і зусиль. Усі пристрої готові до роботи з коробки: введені стандартні налаштування, встановлені батареї. Інтерактивний гід у мобільному застосунку допоможе під’єднати датчики та протестувати зони виявлення. Якщо потрібне професійне встановлення, завжди можна звернутися до інсталяторів.


Гнучке налаштування доступів

Для керування HubKit Plus використовуються брелоки та безкоштовний мобільний застосунок. До 99 людей можуть знімати та ставити систему під охорону, запрошувати друзів стежити за приміщенням, отримувати сповіщення та реагувати на тривоги. Адміністратор системи керує доступами та може обмежувати можливості кожного користувача.


Професійна охорона

Охоронні компанії підключають HubKit Plus до пультів моніторингу. У разі тривоги група швидкого реагування за 3-7 хвилин буде на місці події, щоб затримати зловмисника. Додатково можна замовити послугу виїзду за натиском тривожної кнопки, щоб професіонали із захисту цілодобово охороняли ваш спокій.

Технічні параметри

Комплектація: Інтелектуальна централь другого покоління; Бездротовий датчик руху; Бездротовий датчик відкриття; Бездротовий брелок
Макс. кількість пристроїв у системі: 150
Максимальна кількість користувачів: 99
Мобільні застосунки: iOS 9.1 і вище; Android 4.1 і вище
Час доставки сигналу тривоги: 0,15 с
Термін роботи датчиків за щохвилинних пінгів: До 7 років
Радіопротокол Jeweller: Дальність зв’язку з датчиками — до 2000 м на відкритому просторі; Двосторонній зв’язок між пристроями; Робочі частоти — 868,0-868,6 МГц; Саморегульована потужність радіосигналу — до 20 мВт; Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES; Період опитування датчика — 12-300 секунд
Канали зв'язку: Ethernet; Wi-Fi 2.4 GHz (802.11 b/g/n); 2G (850/900/1800/1900 МГц); 3G (WCDMA 900/2100 (B8/B1))
Підтримка SIM-карт: Micro SIM 2G та 3G
Живлення: Живлення від мережі: 110-240 В; Резервний акумулятор: Li-Ion 2 А·год; До 16 годин автономної роботи за вимкнених Ethernet і Wi-Fi
Відеоспостереження: IP-камери з підтримкою RTSP

Характеристики Ajax StarterKit Plus

Охоронна централь
Максимальна кількість бездротових пристроїв 150
Частота бездротових датчиків Протокол Jeweller (868/915 МГц)
Канали зв'язку GSM (850/900/1800/1900 МГц), Ethernet, Wi-Fi (2,4 ГГц)
Мобільні додатки iOS 9.1 і вище / Android 4.1 і вище
Максимальна кількість камер 50
Максимальна кількість користувачів 99
Максимальна кількість кімнат 50
Вбудований акумулятор Li-Ion
Ємність вбудованого акумулятора 2 А*ч
Час роботи без електроживлення 16 годин
Підтримка SIM-карт Micro SIM 2G та 3G
Перемикання між 2G і 3G Миттєво
Перемикання між SIM-картами 4 хвилини
Час доставки сигналу тривоги 0,15 с
Термін роботи датчиків за щохвилинних пінгів До 7 років
Живлення 110 - 240 В AC
Загальні параметри
Робоча температура -10°С ~ +40 °С
Комплектація Інтелектуальна централь другого покоління / Бездротовий датчик руху / Бездротовий датчик відкриття / бездротовий брелок
Гарантія 24 місяця

Відгуки на Ajax StarterKit Plus

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду