Датчик руху з камерою Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) білий

Виробник: Ajax

Модель: MotionCam Outdoor (PhOD)

Код товару: AJ10134

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
7699 грн

Опис MotionCam Outdoor (PhOD)

Інтелект проти хибних тривог


MotionCam Outdoor оснащено двома незалежними інфрачервоними сенсорами, сигнали яких аналізує двоетапний алгоритм LISA. Щойно обидва сенсори виявили рух, LISA здійснює кореляційний і спектральний аналіз сигналів, що дає змогу моментально відрізнити реальну загрозу від теплових перешкод.

Кореляційний аналіз

Під час кожного виявлення руху алгоритм LISA в реальному часі аналізує та порівнює форми двох сигналів. Якщо форми схожі, датчик здіймає тривогу.

Спектральний аналіз

Якщо обидва сенсори вловлюють рух, але кореляційний аналіз не виявляє достатньої схожості форм, LISA порівнює частотні складові сигналів двох сенсорів.


Нагляд за територією та підтвердження тривог

Вуличний датчик руху MotionCam Outdoor оснащено фотокамерою для швидкої оцінки ситуації на об’єкті, що охороняється. Датчик робить автоматичну серію фото як тільки розпізнає вторгнення на територію. Серія фото об’єднується в анімацію, яка дозволяє побачити розгортання ситуації у динаміці. MotionCam Outdoor може робити серію фото за запитом користувача із мобільного застосунку Ajax незалежно від режиму охорони.

Фото за тривогою
Фото за запитом

Не проґавить жодної деталі

Поєднуючи кращу оптику, швидкий процесор і передові програмні алгоритми, MotionCam Outdoor робить інформативні знімки в будь-яку погоду вдень і вночі.

HDR-камера
ІЧ підсвічування
Серії з 2-5 кадрів

Камера, що створена охороняти

Вуличній камері нерідко доводиться знімати в умовах складного освітлення. Прямі сонячні промені, поверхні, що відбивають світло, або вуличні ліхтарі можуть засліпити камеру, позбавивши знімок важливих деталей. Це неприпустимо для охоронного пристрою. Перед нами стояв виклик отримати чітке та контрастне зображення, яке за секунди підтвердить вторгнення та дозволить охоронній компанії вчасно зреагувати.

Якість у деталях

Ми відмовилися від пластикової оптики та зробили водонепроникний об’єктив зі скла та металу. Ширококутна лінза охоплює всю зону, що охороняється, даючи повну картину того, що відбувається. При яскравому освітленні автоматично застосовується інфрачервоний фільтр, який забезпечує кольоропередачу без спотворень, а два яскравих ІЧ-світлодіоди допомагають побачити порушника навіть в абсолютній темряві.

Щоб зробити одне фото, камера MotionCam Outdoor робить два послідовних кадри з довгою та короткою витримкою. Процесор миттєво поєднує кадри, вирівнюючи баланс між світлими та темними ділянками фото, після чого стискає його для максимально швидкої передачі.

Завдяки функції HDR датчик менше задіює ІЧ підсвічування в темний час доби, економлячи заряд батареї.

Переваги фотоверифікації


Територія під наглядом

За будь-яких сумнівів користувачі системи можуть перевірити, що відбувається на об'єкті. Немає потреби чекати на тривогу. Достатньо зайти в застосунок, вибрати датчик і за кілька секунд побачити ситуацію на подвір'ї.

Менше приводів для турбот

Вуличні датчики руху працюють у складному середовищі, яке сповнене природних джерел хибних тривог. С MotionCam Outdoor користувачі системи та оператори пультів моніторингу можуть за секунди перевірити, чи реальна тривога, і зреагувати відповідно.

Більше безпеки

Як користувачі системи, так і група швидкого реагування мають чітко розуміти, що відбувається на об'єкті, де спрацювала тривога. Датчик покаже, скільки злочинців та чи озброєні вони, ще на підступах до приміщення. Це допоможе патрулю охоронної компанії підготуватися, а користувачам уникнути небезпеки.

Докази в смартфоні

Серія анімованих фото у застосунку дозволяє передати прикмети грабіжників правоохоронцям не гаючи часу. Завдяки інфрачервоному підсвічуванню датчик зафіксує їх навіть у повній темряві. Шанси спіймати злочинців на місці підвищуються.

Приватність перш за все

MotionCam Outdoor (PhOD) Jeweller розроблений для контролю безпеки без зазіхань на приватність. Фотографії захищені від сторонніх очей на рівні датчика, системи та застосунку.

Чіткий розподіл прав

Окреме меню Ajax дозволяє точно налаштувати доступ користувачів до візуальних даних: хто і коли може надсилати запит на фото, а також переглядати отримані фото і потоки з інтегрованих камер спостереження.

Шифрування та GDPR

Графічні дані надійно захищені шифруванням на кожному з етапів передачі та при подальшому зберіганні. Тільки користувачі хаба можуть отримати доступ до його віртуального сховища на Ajax Cloud та переглянути фотографії, зроблені датчиками. Ajax Cloud розташований на територіально розосереджених серверах, які відповідають вимогам Загального регламенту про захист персональних даних (GDPR).

Детальний журнал подій

Журнал подій фіксує всі дії усередині системи. Користувачі отримують повідомлення, що фото зроблено, і хто зробив запит. Самі фотографії бачать лише ті, хто має доступ до візуальних даних системи.

Унікальні бездротові технології

Датчик використовує одночасно два радіопротоколи: Jeweller для інформування про тривоги та Wings для передачі фото. Jeweller забезпечує миттєве доставляння тривоги, а Wings доставить перше фото з місця подій вже за 9 секунд. Навіть при перебоях зв'язку та слабкому сигналі. Завдяки дальності зв'язку з хабом до 1700 метрів, датчик легко встановити там, де він буде найефективнішим.

Двосторонній зашифрований зв'язок
Дальність установки до 1700 м
Доставляння знімка менш ніж за 9 секунд

Надійна охорона в будь-яку погоду

MotionCam Outdoor витримує температури від −25°C до + 60°C, а для захисту сенсорів системи маскування від дощу та снігу ми передбачили спеціальний навіс.

Ефективність у спеку та холод
Захист корпусу IP55
Навіс для захисту від дощу та снігу в комплекті


Рішення для справді великих об'єктів

За допомогою ретранслятора ReX 2 дальність радіозв'язку можна подвоїти до 3400 метрів або передавати фотопідтвердження кабелем Ethernet. Завдяки автоматичному регулюванню потужності сигналу та синхронізації фреймів, до ReX 2 можна підключити будь-яку кількість пристроїв системи – надійність зв'язку від цього не постраждає.

До однієї системи Ajax можна підключити до 5 ретрансляторів із сумарним покриттям до 35 км2.

Інтуїтивний монтаж та підключення

Датчик підключається до системи безпеки Ajax у кілька натискань. Відкрийте застосунок Ajax, проскануйте QR-код і додайте датчик у кімнату. Немає потреби розбирати корпус датчика. Панель для кріплення SmartBracket дозволяє надійно закріпити датчик як на плоскій поверхні, так і в кутку.

Додавання в систему за QR-кодом
Панель SmartBracket для монтажу без розбирання корпусу
Налаштування та тестування у застосунках для смартфона та ПК


Характеристики MotionCam Outdoor (PhOD)

Охоронні датчики
Тип датчика Датчик руху
Бездротовий Так
Спосіб встановлення Зовні та усередині приміщень
Сумісність Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), Сумісні ретранслятори радіосигналу ReX 2
Чутливий елемент ІЧ-сенсор, 2 штуки
Дальність дії Налаштовується, до 3—15 м
Час доставляння сигналу тривоги 0,15 с
Кут огляду 90°
Дальність зв’язку із централлю 1700 м
Робочі частоти 868,0-868,6 МГц
Елемент живлення батареї CR123A х 4 шт
Зовнішнє живлення Немає
Строк роботи від батареї До 3 років (до 2,5 років за увімкненої опції Затримка на вхід/вихід)
Ступінь захисту IP55
Загальні параметри
Допустима вологість Вологість 95% або менше (без конденсату)
Робоча температура -25°C ~ 60°C
Вага 470 г
Габарити 206х108х93 мм
Гарантія 24 місяця

Відгуки на MotionCam Outdoor (PhOD)

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду