Тривожна кнопка Ajax DoubleButton чорна

Виробник: Ajax

Модель: DoubleButton

Код товару: AJ10076

 • Наявність в офісі
 • Наявність на складі
859 грн

Опис DoubleButton

Ajax DoubleButton це пристрій, який використовують в якості кнопки тривоги, кнопки виклику допомоги, а також для управління системою сигналізації Ajax (програмування команд на коротке і довге натискання). Кнопка підтримує двосторонній бездротовий зв'язок з центральним блоком системи сигналізації. Має вбудовану світлодіодна індикація, яка повідомляє користувачеві про успішність передачі команди. Пристрій постійно знаходиться в активному стані.

DoubleButton миттєво сповістить охоронну компанію про пограбування, виток газу або пожежу. В одне натискання викличе медиків та попередить близьких, якщо різко погіршиться стан здоров’я.Вона передає сигнал на централь по протоколу Jeweller на відстань до 1300 м. Також Button може використовуватись як пульт керування розумним домом, активуючи сценарії за одноразовим чи подвійним натисканням.

Призначення:

 • Тривожна кнопка для екстрених ситуацій

Натисніть на тривожну кнопку, щоб моментально викликати патруль охоронної компанії на допомогу й оповістити всіх користувачів системи про небезпеку.

 • Медична кнопка

Вдягніть DoubleButton на шнурок або закріпить біля ліжка людини, чий стан здоров’я може потребувати невідкладної медичної уваги. Одне натискання і карета швидкої допомоги вже рушила.

 • Режим керування

Гасіть світло, вмикайте побутову техніку, опускайте ролети або відчиняйте ворота одним натисканням. DoubleButton завжди під рукою.

Без випадкових натискань

Щоб здійняти тривогу, потрібно одночасно натиснути дві кнопки DoubleButton. Кнопки тугі та розділені пластиковою перегородкою. Хибна тривога під час носіння в кишені або сумці неможлива.

Гарантовано доставляє тривогу

Екстрена кнопка передає сигнал хабу за двостороннім радіопротоколом Jeweller. Дальність зв'язку до 1300 метрів. Успішне доставлення сигналу тривоги DoubleButton підтверджує блимання світлодіода. Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням і запобігає підміні пристрою. Якщо виникають перешкоди в мережі, система Ajax переходить на вільну радіочастоту, а в разі глушіння ефіру сповіщає користувачів і охоронну компанію про ситуацію.

Без марних виїздів патрулів

DoubleButton підтримує підтверджені тривоги. Ця функція передбачає інструктаж користувачів: якою послідовністю натискань здійняти тривогу. І дає 100% гарантію, що тривогу свідомо здійняв уповноважений користувач системи.


PRO-технології для будь-яких об'єктів

DoubleButton відповідає вимогам професійних європейських охоронних стандартів і може використовуватися як на приватних, так і на комерційних об'єктах. Бездротовий зв'язок з хабом і велика дальність комунікації забезпечують свободу у виборі місця монтажу і дозволяють переміщатися з DoubleButton по території.

Дійсно невибаглива

Корпус DoubleButton не боїться перепадів температур, пилу і бризок. Кнопки розраховані на тисячі натискань. Попередньо встановленої батареї вистачить на 5 років. Цей пристрій не потребуватиме обслуговування дуже довго.


Підключається за хвилину

Відскануйте QR-код, використовуючи застосунок Ajax, — кнопку підключено до хаба. Після цього ви можете причепити її на брелок для ключів, повісити на шию або приклеїти у будь-якому місці будинку, офісу чи магазину на комплектний двосторонній скотч.


Ключові технічні властивості:

Бездротова передача сигналу по протоколу Jeweller;
Радіочастота передачі: 868.0 - 868.6 МГц;
Максимальна дальність зв'язку: до 1300 м;
Індикація;
Живлення: батарейка CR2032;
Робочі температури: -10 ° С ... + 40 ° С;
Матеріал корпусу: пластик;
Клас захисту: IP55;
Розміри: 47х35х16 мм;
Гарантійне обслуговування: 2 роки;
Компанія-виробник: Ajax.

Відгуки на DoubleButton

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Супутні товари

 • Батарейка Ajax CR-2032

  Код: AJ10058

  • В офісі
  • На складі
  195 грн

  Тип елемента живлення: Літієвий
  Ємність елемента живлення: 225 мАг
  Вихідна напруга елемента живлення: 3 В
  Сумісність: FireProtect, FireProtect Plus, Button, DoubleButton, SpaceControl