Тривожна кнопка Ajax Button чорна

Виробник: Ajax

Модель: Ajax Button black EU

Код товару: AJ10047

 • Наявність в офісі
 • Наявність на складі
859 грн

Опис Ajax Button black EU

Ajax Button це пристрій, який використовують в якості кнопки тривоги, кнопки виклику допомоги, а також для управління системою сигналізації Ajax (програмування команд на коротке і довге натискання). Кнопка Ajax Button підтримує двосторонній бездротовий зв'язок з центральним блоком системи сигналізації. Має вбудовану світлодіодна індикація, яка повідомляє користувачеві про успішність передачі команди. Пристрій постійно знаходиться в активному стані.

Button миттєво сповістить охоронну компанію про пограбування, виток газу або пожежу. В одне натискання викличе медиків та попередить близьких, якщо різко погіршиться стан здоров’я. В режимі тривожної кнопки пристрій підтримує 4 типи тривог. Вони визначають код події, що передається на пульт охоронної компанії, а також текст сповіщення користувачів, що гарантує відповідну реакцію на загрозу. Також Button може використовуватись як пульт керування розумним домом, активуючи сценарії за одноразовим чи подвійним натисканням.

Призначення:

 • Тривожна кнопка для екстрених ситуацій

Натисніть на тривожну кнопку, щоб моментально викликати патруль охоронної компанії на допомогу й оповістити всіх користувачів системи про небезпеку.

 • Медична кнопка

Вдягніть Button на шнурок або закріпить біля ліжка людини, чий стан здоров’я може потребувати невідкладної медичної уваги. Одне натискання і карета швидкої допомоги вже рушила.

 • Режим керування

Гасіть світло, вмикайте побутову техніку, опускайте ролети або відчиняйте ворота одним натисканням. Button завжди під рукою.

Без випадкових натискань

Завдяки продуманому дизайну Ajax Button не надішле випадкову тривогу, навіть якщо на неї сісти або лягти. А для додаткового захисту від хибних тривог кнопку можна налаштувати на спрацьовування за подвійним або тривалим натисканням.

Гарантовано доставляє тривогу

Button передає сигнал хабу за допомогою двостороннього радіопротоколу Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіодом, що команда доставлена. Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням і запобігає підміні пристрою. За спроби глушіння чи перешкодах у мережі система Ajax переходить на вільну радіочастоту й сповіщає вас й охоронну компанію про ситуацію.

Дальність сигналу до 1300 м
Підтвердження доставлення команди
Шифрування модифікованим AES алгоритмом
Радіочастотний гопінг

Підключається за хвилину

Відскануйте QR-код, використовуючи застосунок Ajax, — кнопку підключено до хаба. Після цього ви можете причепити її на брелок для ключів, повісити на шию або приклеїти у будь-якому місці будинку, офісу чи магазину на комплектний двосторонній скотч.


Ключові технічні властивості:

Бездротова передача сигналу по протоколу Jeweller;
Радіочастота передачі: 868.0 - 868.6 МГц;
Максимальна дальність зв'язку: до 1300 м;
Індикація;
Живлення: батарейка CR2032;
Робочі температури: -10 ° С ... + 40 ° С;
Матеріал корпусу: пластик;
Клас захисту: IP55;
Розміри: 47х35х13 мм;
Гарантійне обслуговування: 2 роки;
Компанія-виробник: Ajax.

Відгуки на Ajax Button black EU

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Супутні товари

 • Батарейка Ajax CR-2032

  Код: AJ10058

  • В офісі
  • На складі
  195 грн

  Тип елемента живлення: Літієвий
  Ємність елемента живлення: 225 мАг
  Вихідна напруга елемента живлення: 3 В
  Сумісність: FireProtect, FireProtect Plus, Button, DoubleButton, SpaceControl