Вітаємо на оновленому сайті Відімост!


Ми повністю переробили наш сайт і тепер він значно зручніший для користування як роздрібними клієнтами так і нашими партнерами. Новий дизайн відповідає сучасним уявленням про зручність інтернет-сторінок для користувачів. Також він значно пришвидшив швидкість завантаження сторінок, навігація по сайту стала простішою та зрозумілішою. Категорії товарів значно перероблені, а обладнання розсортоване таким чином, щоби навіть недосвідченим користувачам було простіше знайти необхідне. Тепер можливо порівнювати товари між собою, та долучати їх до закладок, аби переглянути їх пізніше із особистого кабінету.Зміни сталися і з системою відображення наявності товару. Тепер біля опису кожного товару відображено наявність обладнання на різних складах компанії. Якщо відмічена наявність товару в офісі, то Ви можете розраховувати на відправку чи доставку в день замовлення. Якщо товар на основному складі (відмічено зеленим кольором склад), то скоріш за все ми відправимо чи доставимо товар наступного робочого дня який іде за днем замовлення. Якщо склади відмічені червоним кольором, то це означає що товар відсутній і не доступний для замовлення. Крім того, товари, яких немає в наявності, відразу не відображаються в категоріях, але якщо Ви хочете їх переглянути необхідно зверху сторінки категорії обрати «Всі Товари».
Великі зміни сталися і в мобільній версії. Тепер це не окрема мобільна версія, а повноцінний сайт з усіма функціями, який просто змінює свій зовнішній вигляд на більш зручний і менший по інтернет-трафіку якщо користувач заходить з мобільного пристрою.Значно розширилися функції для авторизованих клієнтів в особистому кабінеті.
Якщо Ви наш зареєстрований оптовий клієнт, то після авторизації в шапці сайту відразу буде видно ваші данні як клієнта нашої компанії, суму балансу коштів чи заборгованості та поточний курс валют.Вартість товарів на сайті відтепер буде вказана в доларах США (відображення $). Ціни на товари вже вказані з урахуванням вашої знижки. Замовлення формуються і відображуються у валюті долар США, а оплата проводиться в національній валюті України, в гривні по курсу на день оплати. Як приклад, якщо Ви маєте заборгованість, то вартість яку необхідно оплатити розраховуються:
Сума заборгованості помножена на курс валют, який ви бачите в кабінеті на день оплати.
По такому ж принципу розраховується і ваш баланс. Сума внесених коштів фіксується в доларовому еквіваленті і на момент відвантаження обладнання курс валют уже не буде мати значення (вартість обладнання в доларах і ваш баланс також в доларах)

На даний момент наш сайт все ще знаходиться в стадії активного допрацювання. Ми додаємо нові функції та працюємо над дизайном і будемо дуже вдячні якщо Ви приймете участь у обговоренні змін та залишите свої коментарі та зауваження.