Клавіатура з сенсорним дисплеєм Satel INT-TSI-WSW

Виробник: Satel

Модель: INT-TSI-WSW

Код товару: AL50053

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
0 грн

Опис INT-TSI-WSW

Satel INT-TSI-WSW - клавіатура оснащена сенсорним дисплеєм для управління приймально-контрольними приладами охоронної сигналізації. Підходить для пристроїв серії INTEGRA. Модель WSW є варіантом з білим корпусом, але також є моделі інших кольорів, так що не проблема підібрати під свій інтер'єр. Пульт обладнаний сенсорним екраном на 7 дюймів, який забезпечує комфортне використання не гірше ніж в планшетах. Управління всіма функціями пристрою відбувається за допомогою виведених на дисплей інтерактивних віджетів. Пристрій дозволяє користувачеві самому налаштовувати розташування і порядок віджетів, таким чином ви зможете виставити найнеобхідніші функції найбільш доступними.

Крім звичайного управління сигналізацією, клавіатура також може управляти домашньою автоматикою. З її допомогою можна контролювати освітлення в будинку і на вулиці, відкривати ворота або гараж. Макрос-функція дозволить задати кілька дій на один віджет, таким чином ви зможете наприклад одним натисканням включити світло в гаражі, відкрити ворота гаража і ворота в дворі.

Особливістю даної серії є можливість приєднати до них камери відеоспостереження. Це дозволить прямо з екрану клавіатури оглянути територію в режимі реального часу, а якість зображення буде залежить від встановлених відеокамер .

Характеристики INT-TSI-WSW
Пульты
Сумісність INTEGRA
Напруга живлення (± 15%) 12 В DC
Максимальне споживання струму 620 мА
Споживання струму в режимі готовності 500 мА
Підтримка карт пам'яті MicroSD, micro SDHC
Клас середовища за стандартом EN50130-5 II
Діапазон робочих температур -10 ° C ... + 55 ° C
Максимальна вологість повітря 93 ± 3%
Габаритні розміри корпусу 196 x 129 x 22 мм
Вага 430 г
Відгуки на INT-TSI-WSW

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду