Розширення асортименту Ajax - відеокамери Baseline

В 2024 році компанія Ajax, відома як один з найбільших у світі розробників систем безпеки та розумного дому, вирішила розширити свій асортимент і представили лінійку відеокамер для встановлення системи відеонагляду. Компанія вже випускає відеореєстратори в межах своєї лінії Baseline. Тепер ця лінія розширена відеокамерами.


Представлено відеокамери трьох форм-факторів - BulletCam, DomeCam та TurretCam. Кожен варіант в свою чергу має модель з матрицею на 8 Мп та 5 Мп, з фокусною відстанню 2,8 мм та 4 мм, білого та чорного кольору. Загалом 24 варіанти.

Ключові можливості

Безпечна безпарольна автентифікація камери
Кастомізована віртуальна відеостіна
Миттєва верифікація тривог у високій роздільній здатності
Швидка навігація архівом з технологією подвійного відеопотоку
Розпізнавання обʼєктів за допомогою ШІ
Дальність ІЧ підсвічування до 35 м
Вбудований цифровий мікрофон
Металевий корпус з захистом від води та пилу
Безпека акаунта на всіх рівнях: 2FA, контроль сесій, вхід за паролем чи біометрична автентифікація
Дистанційне керування та налаштування
Два кольори
Підтримка кодеків H264/H265


Інтелект і приватність в деталях

Отримайте повний контроль над відеопотоком з камери і налаштування приватності для кожного користувача системи. Інтерфейс зрозумілий і простий, навігація швидка і зручна завдяки передові технології стрімінгу. Пристрої відповідають вимогам NDAA та використовує найкращий софт та штучний інтелект, щоб надавати чітке зображення у момент, коли це потрібно.

Залізо майбутнього

Матриця: 5 Мп (2880 × 1620 px), 8 Мп (3840 × 2160 px) Об'єктив: 2,8 мм, 4 мм
ІЧ підсвічування: до 35 м
Мікрофон: G722 кодек
Металевий корпус: клас захисту ІР65
Вбудований акселерометр: сповіщення про спроби саботажу
microSD слот: до 256 ГБ

Об’єктив для будь-якого простору

Камера має різні об’єктиви, адаптовані до ваших потреб. Незалежно від того, потрібен вам широкий кут огляду для вулиці або менший кут огляду для кімнати. Вибирайте більше мегапікселів для відеонагляду за великою ділянкою або менше мегапікселів, якщо простір обмежений і надвисока деталізація не є пріоритетом.

Незалежно від вибору ви можете розраховувати на виняткову якість зображення вдень і вночі завдяки ключовим можливостям:

True WDR
ІЧ підсвічування
стиснення H.264/H.265

Компанія Ajax створила окрему лабораторію і досліджуємо, як покращувати якість зображення.
Камери адаптуються до умов освітлення, тому можуть робити високоякісні знімки і записувати відео навіть за слабкого освітлення. Унікальна оптична система забезпечує рівномірне підсвічування як ближніх, так і віддалених ділянок, а технологія True WDR дозволяє вирівнювати освітлення.

Вдосконалене ІЧ-підсвічування

Для інформативної картинки вночі камери мають потужне інфрачервоне підсвічування.
Розроблено спеціальну оптичну систему, яка дозволяє рівномірно підсвітити як ближню, так і дальню зону огляду камери. Завдяки цьому підсвічування в камерах Ajax дійсно працює на заявлену відстань.

Виняткова якість зображення

Камери Ajax легко адаптуються до зміни освітлення завдяки True WDR. Ця розумна технологія за допомогою заліза та софта виправляє нерівномірне освітлення в складних сценах покадрово, в реальному часі. True WDR балансує зображення і показує деталі — а це надважливо для відеонагляду.

True WDR налаштовується у застосунку і ви одразу бачите, як технологія впливає на якість відео.


Відповідність нормам NDAA

Усі дані надійно зберігаються на території Європейського Союзу та відповідають європейським стандартам захисту даних.

Ajax BulletCam відповідає нормам NDAA. Кожен компонент надійшов від надійних виробників, схвалених урядом США. Камера універсальна і підходить для встановлення будь-де. BulletCam пройшла незалежні тести на кібербезпеку — надійність гарантовано.

Кастомізована відеостіна для одночасного моніторингу

Інтегруйте всі камери в зручний інтерфейс. Вкладка Відеостіна містить останні знімки з IP-камер і датчиків серії MotionCam. Це дає повний всебічний огляд вашого простору. Переміщуйте плитки як вам заманеться. Відеостіна доступна у застосунках Ajax для смартфонів і ПК.


Зручний пошук в архіві

Доступ до архіву миттєвий: варто лише клацнути на подію в стрічці. Це одразу перенаправить вас до запису камери з точним тайм-кодом події. Все це можливо в один клік з додатковими функціями:

фільтри за виявленим рухом або сценарієм;
перегляд календаря;
параметри швидкого експорту.

Більше не потрібно годинами переглядати нескінченну кількість записів, щоб знайти потрібний. Тепер для вас доступні надшвидке реагування системи та зручність у керуванні. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує зручний огляд усіх камер та миттєвий доступ до архіву без зайвого очікування. Один клік — і ви миттєво переходите до певної відмітки часу.

Відеоверифікація тривог в один клік

Синхронізація стрічки сповіщень
За допомогою сповіщень застосунку ви можете легко перемкнутись на необхідну камеру та переглянути подію. Це робить застосунок комплексним рішенням як для безпеки, так і для відеоспостереження.
*За умови використання SD-карти або під’єднання через NVR

Верифікація тривоги у високій роздільній здатності
Створіть сценарій, за яким датчики Ajax активують потрібні камери та почнуть запис відео. А завдяки налаштуванням відео можна негайно отримувати візуальне підтвердження тривоги у високій роздільній здатності.

Безпечне і миттєве передавання даних

Ajax JetSparrow — це серце і мозок відеосистем Ajax. Він відповідає за передачу, зберігання та керування відео.

Компанія Ajax розробила JetSparrow — власну технологію передавання відео для надшвидкої роботи VMS. Тепер навігація локальним архівом HDD виглядає так само легко, як перегляд хмарного сховища. Результат — архів переглядати зручно, а відео запускається миттєво.

P2P передача даних
TLS шифрування
Висока стабільність

Камера зі штучним інтелектом

Камери Ajax використовують розпізнавання за допомогою ШІ. Це раціоналізує процес відеозапису подій і дає змогу використовувати менше пам’яті. Система відеоспостереження фіксує лише важливі події: наприклад, коли хтось заходить в кімнату або коли автомобіль заїжджає на парковку.

Переводити різні камери в режим охорони можна вибірково. Обробка даних відбувається на рівні самої камери, що зменшує навантаження на систему. Швидкий пошук людей та авто значно прискорює обробку інцидентів пультами моніторингу.

Люди
Транспорт
Тварини


Вбудований датчик руху

Налаштуйте зону виявлення власноруч, щоб оптимізувати відеоархів. Визначте зони, щоб відеозапис починався лише тоді, коли зафіксовано рух в обраних зонах. Це економить місце на жорсткому диску та спрощує навігацію архівами.

Безпекова експертиза

Комплексний захист архіву
Уся візуальна інформація зберігається на картці у форматі, до якого можна отримати доступ лише за обліковими даними користувача. Камера захищена акселерометром, який також попереджає, якщо хтось намагається вилучити SD-карту.
Обмежений доступ до візуальних даних
Вкладка Приватність дозволяє довіреним акаунтам контролювати доступ користувачів до певних відеопотоків і фотографій у режимі реального часу. Визначайте хто може переглядати, прослуховувати і зберігати ваш контент.
Захист облікового запису на вищому рівні
Доступ до відеопотоків надається через додаток. Облікові записи Ajax можна захистити паролем або біометричними даними. Також доступні двофакторна аутентифікація та контроль сесії.
Система під контролем кінцевого користувача
Після встановлення системи контроль над нею має лише кінцевий користувач. Це можливо завдяки тимчасовим доступам для PRO-акаунтів і ролі адміністратора системи. Доступ до відеопотоку в системі Ajax можливий тільки якщо користувач отримав його від адміністратора системи.

Надійна безпарольна автентифікація

Камери Ajax не мають паролів, що усуває потенційну слабкість системи. Автентифікація без пароля через mTLS гарантує, що камеру можна під’єднати лише до одного простору.

Кожна взаємодія з хмарним сервісом авторизується за допомогою зашифрованих сертифікатів, що усуває ризики, пов’язані з паролем. Додавання камери відбувається за допомогою застосунку Ajax, що забезпечує безпроблемний і безпечний процес встановлення.

Протокол TLS
Немає паролів, які можна зламати
Легке встановлення


Повний контроль над відеоспостереженням з NVR

Надшвидке залізо та софт дають змогу працювати з відеоархівом розміром 16 ТБ. Широка сумісність NVR з екосистемою Ajax дозволяє легко під’єднати до відеореєстратора майже будь-яку IP-камеру, пристрої для захисту від вторгнення або автоматизації. Ajax NVR успадкував переваги професійної системи безпеки, якій довіряють мільйони користувачів по всьому світу.

Простий монтаж і налаштування

Камери Ajax — це абсолютно новий підхід до встановлення та обслуговування систем відеоспостереження. Мінімальна необхідність у розбиранні пристрою, трафарет для зручного встановлення, шестигранний ключ та надійні гвинти забезпечують швидкий та інтуїтивний процес монтажу. Налаштувати камеру можна на місці чи дистанційно у застосунку.

Під’єднання
Встановлення
Налаштування
Додавання на хаб через QR-код.
Корпуси камер мають мінімальну кількість розбірних деталей. В комплекті міститься все необхідне для встановлення.
Налаштування і тестування в застосунках для смартфонів і ПК

Всі товари лінійки Baseline доступні в нашому магазині в розділі Відеоспостереження Ajax

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >