NeoLight - нова лінійка відеодомофонії в нашому магазині

Виробником передових домофонних систем NeoLight є німецька компанія Balter Security GmbH (Німеччина, г.Лангенфельд), яка була заснована більше 10 років тому і є єдиним заводом в Німеччині, де виробляються професійні відеокамери спостереження формату HD-SDI. Все це вже говорить про високі вимоги і жорсткому контролі над продукцією, що випускається під торговими марками даної компанії. Політика компанії ґрунтується на принципах максимальної вимогливості до якості і надійності товару. Одним з найважливіших аспектів в процесі створення домофонної системи для розробників NeoLight є зовнішній вигляд і зручність у використанні продукції. Люди завжди віддають перевагу красивим і вишуканим речам, при одному погляді на які виникає бажання володіти ними. А легке і зрозуміле управління технікою завжди робить її більш доступною для користувачів. Саме тому сенсорне управління і дизайн домофонів NeoLight спрямовані на те, щоб завоювати симпатії покупців.


Головні переваги відеодомофонів NeoLight

німецьке обладнання високої якості;
гарантійне обслуговування (гарантія від виробника терміном 12 місяців);
професійне сервісне обслуговування (ми завжди допоможемо при виборі необхідної домофонної системи, підкажемо на що звернути увагу і як правильно налаштувати домофон);
офіційний сервісний центр в Києві та авторизовані представництва по всій Україні;
до будь-якого відеодомофону NeoLight можна підключити мінімум 2 відеокамери;
вартість продукції досить демократична і відповідає заявленому високій якості;
вся продукція NeoLight має сертифікати УкрСЕПРО і висновок СЕС про її повній безпеці.

На сьогоднішній день відеодомофони по праву вважаються одним з найбільш ефективних видів техніки, що забезпечують безпеку житла. Все частіше про покупку домофона замислюються як власники комерційних видів нерухомості, так і звичайні власники квартир, що викликано відповідальним підходом до вирішення питання про охорону того чи іншого об'єкта. Наша реальність така, що в великих містах практично кожен будинок на етапі будівництва відразу оснащується домофонної системою. І в цьому немає нічого поганого, адже необхідність захищати свою територію і сім'ю закладена в кожній людині спочатку, на підсвідомому рівні. І якісна відеодомофонна система дає можливість власнику тримати доступ до свого дому під контролем.

 Серед обладнання, яке представлено в лінійці NeoLight, є моделі з найрізноманітнішім функціоналом та можливостями.

За типом екрану бувають пристрої зі звичайним кольоровим екраном та з сенсорним. Також екрани бувають різного розміру та роздільної здатності. Наприклад, NeoLight MEZZO HD оснащений сенсорним кольоровим екраном розміром 10" та з роздільною здатністю 1024х600 пікселів. NeoLight KAPPA+ HD має не сенсорний екран на 7" та 1024х600 пікселів.

Деякі відеодомофони з пам'яттю здатні записувати не тільки фото відвідувачів, але і відео разом з аудіо (так звана функція DVR). Є моделі, які дозволяють це робити по вбудованому детектору руху (наприклад, починаючи з 2017 року це весь модельний ряд відеодомофонів з пам'яттю ТМ NeoLight). Тоді відеозапис зі звуком буде включатися автоматично, як тільки хтось наблизиться до дверей і не залежить від того, буде натиснута кнопка виклику на панелі чи ні. Даний режим дуже зручний, тому що економить Вам місце на карті пам'яті і подовжує ресурс її роботи.

Детальніше про функцію DVR.

Відеозапис в режимі DVR відбувається автоматично за розкладом або руху, без втручання користувача. Також не потрібно додатково купувати і встановлювати відеореєстратор.

Прийшовши додому і переглянувши записані відеофайли за допомогою функції DVR, Ви будете в курсі того, що відбувалося біля будинку, квартири або офісу під час Вашої відсутності. Тому використання домофона з функцією відеореєстратора - це, в першу чергу, підвищення контролю за безпекою житла під час відсутності господарів будинку. Також, почувши підозрілі звуки за дверима в момент, коли Ви знаходитесь вдома, Ви можете побачити не тільки те, що відбувається за нею зараз, але і все, що було записано в домофон з самого початку руху. Таким чином, Ви отримуєте повну картину того, що відбувається без втрати важливої ​​інформації.

В домофонах NeoLight можна вибрати 3 режими запису:

примусово - для початку запису необхідно натиснути на кнопку в домофон;
за розкладом - запис ведеться тільки в зазначений час в настройках;
по руху - запис відбувається при будь-якому виявленні руху перед відеопанеллю або камерою.

Також відмінною рисою домофонів Неолайт є призначені для користувача налаштування вбудованого відеореєстратора, які дозволяють налаштувати запис найбільш зручним для Вас чином. Наприклад, для додаткової економії місця в пам'яті можна самостійно налаштувати якість і швидкість запису. А також вибрати чутливість вбудованого детектора руху :

Для зручності пошуку, все нові файли, які були записані під час Вашої відсутності, відображаються червоним кольором і розташовуються на початку списку. Файли з відеозаписом можна переглядати не тільки на самому домофон, але і на інших пристроях. Наприклад, на ноутбуці, комп'ютері або планшеті.

Дана функція реалізована в таких моделях як Tetta+, Omega+, Kappa+, Alpha і Mezzo.

У відеодомофонах NeoLight функціонал дуже зручний і продуманий до дрібниць. Функція «Нічний режим» дозволяє відключати або зменшувати гучність звуку на відеодомофони в нічний час. Важливо відзначити, що не у всіх відеодомофонів, представлених на ринку, реалізована дана функція. Ще однією відмінною рисою видеодомофонов NeoLight є реалтон мелодії на виклик в форматі mp3, а не звичайна поліфонія. АЛЕ, навіть якщо цих мелодій недостатньо, то Ви можете встановити свою улюблену музику в якості дзвінка, а не слухати кожен раз одні й ті ж записані на заводі мелодії.

Домофони NeoLight з пам'яттю зручні ще й тим, що їх можна використовувати в якості автовідповідача. Йдучи, наприклад, на роботу, Ви можете записати повідомлення для своєї сім'ї. Або, якщо ж нікого немає вдома, то відвідувачі можуть залишити повідомлення для Вас. У всіх домофонах NeoLight навіть реалізована така функція як «аудіоняня», що особливо актуально для молодих мам, які через домофон, що знаходиться в кімнаті дитини, можуть контролювати його сон. Режим «аудіоняня» є не тільки в відеодомофонами NeoLight з пам'яттю, але також в домофонах без пам'яті.

Варто відзначити, що відеодомофони без пам'яті також поєднують сучасний дизайн і необхідний функціонал для комфортного використання. Наприклад, відеодомофони NeoLight без вбудованої пам'яті оснащені сенсорними кнопками управління, що дозволяє легко і зручно управляти домофоном. При цьому, сенсорні кнопки не брудняться, що не залипають, надійні і мають естетичний зовнішній від.


До всіх домофона NeoLight можна підключити до 4 додаткових пристроїв (видеопанель і / або відеокамера), що значно підвищує контроль за безпекою території. Більш того, у всіх відеодомофони NeoLight є вбудований блок управління замком (буз), що дозволяє економити на покупці додаткового пристрою. Також в відеодомофонами NeoLight без вбудованої пам'яті використовуються повноцінні мелодії в форматі mp3.

Окремо варто відзначити, що будь-який відеореєстратор необхідно встановлювати тільки з відеопанеллю. Лінійка NeoLight представлена ​​великим асортиментом викличних панелей, вдало поєднують в собі дизайн і високі технічні характеристики. Відмінною рисою викличних панелей NeoLight є надширокий кут огляду - 110 °, що дозволяє контролювати набагато більшу територію перед Вашим будинком або квартирою. А висока роздільна здатність камер, вбудованих в панелі виклику, забезпечує чітку і якісну картинку. Більш того, всі відеодомофони Neolight можна підключати до багатоквартирних систем інших виробників за допомогою додаткових адаптерів. Таким чином, якщо Ви вирішили замінити свій старий дверний замок, аудиодомофон або попрощатися з чорно-білим домофоном, то найкраща заміна - це повнофункціональний відеореєстратор з кольоровим екраном.

Ознайомитись з асортиментом обладнання NeoLight в нашому магазині можна за посиланням: NeoLight


Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >