Комплект сигналізації PERFECTA BASE SET-2

Виробник: Satel

Модель: PERFECTA BASE SET-2

Код товару: AL50144

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
7603 грн

Опис PERFECTA BASE SET-2

В основі комплекту приймально-контрольний пристрій PERFECTA 32-WRL. На платі приладу 8 зон і 4 виходи. Їх число можна збільшити, підключивши модулі розширення зон INT-E і виходів INT-O або INT-ORS. Це дозволяє розширити систему, підключивши додаткові сповіщувачі, оповіщувачі або виконавчі пристрої (для управління гаражними воротами, ролетами, системою зрошення).

Вбудований модуль GSM / GPRS пропонує широкі можливості: підтримку мобільного додатка, підтримку PUSH-повідомлень, налаштування за допомогою ПО PERFECTA Soft, відправку подій на ПЦС, голосове повідомлення, управління за допомогою SMS-повідомлень і звукову верифікацію ситуації на об'єкті, що охороняється.

Пристрій підтримує дві карти nano-SIM, завдяки чому забезпечується безперервність зв'язку: при виникненні проблем з мережею першого оператора, автоматично використовується друга карта.  Налаштування системи може здійснюватися за допомогою інтуїтивно зрозумілого ПЗ PERFECTA Soft (комп'ютер, підключений до порту RS-232 (TTL) або з'єднується з приладом віддалено) або клавіатури, яка дозволяє застосовувати для швидкого виклику функцій зручні поєднання клавіш. Прилад дозволяє розділити систему на дві групи зон, тобто на два розділи, з вибором трьох типів режиму охорони для кожної з них (ДЕНЬ, НІЧ, повна). Кожну зону можна призначити в одну з груп або одночасно в обидві групи.

Комплект обладнання складається з:
ППК PERFECTA 32-WRL
Антена ANT-GSM-1
Корпус OPU-4P
Трансформатор TR-40 VA
Бездротова клавіатура PRF-LCD-WRL
Інфрачервоний бездротовий сповіщувач MPD-300
Магніто-бездротовий сповіщувач MMD -300

Відгуки на PERFECTA BASE SET-2

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду