Компанія Ajax анонсувала вихід нового обладнання

На своїй презентації, що відбулася 2 грудня, компанія Ajax представила декілька нових пристроїв. На презентації показали першу гібридну централь від Ajax, розповіли про нові версії хабів із підтримкою 4G та продемонстрували кілька розробок для локальних ринків.

Hub 2 (4G)

Централь із підтримкою фотоверифікації тривог і зі стільниковим модулем LTE.


Компанія Ajax буде одночасно виробляти дві моделі: Hub 2 (2G) і Hub 2 (4G). Вони мають однаковий корпус і технічні характеристики, крім однієї деталі: типу вбудованого модема. Hub 2 (4G) матиме більш сучасний модем, що підтримує 2G, 3G і 4G (LTE) мережі

Вже представлений Hub 2 з 2G модемом змінить назву на Hub 2 (2G). Поступово буде припинено постачання хабів з 2G модемами в ті регіони, де найближчим часом планують відключати 2G /3 G частоти.

Socket (type G)

Лінійка пристроїв автоматизації Ajax стане ще ширшою — у першому кварталі 2022 року в продаж надійде Socket із вилкою типу G. Але тип вилки — не єдине, що зміниться. На британській версії пристрою з’явиться функціональна кнопка, яка дає змогу керувати Socket без застосунку або Button. Також у налаштуваннях буде додано більше гнучкості: поріг захисту по струму, що налаштовується, точне налаштування яскравості та скидання лічильника енергоспоживання.

Нова розетка Ajax матиме безпрецедентну дальність зв’язку по повітрю: до 7 разів більше, ніж у конкурентів у сегменті розумного дому. Максимальний радіус — до 1100 метрів двостороннього зашифрованого зв’язку, який не залежить від Wi-Fi.

Фото за запитом

Датчики з фотоверифікацією на даний момент не можуть робити фото в будь-який момент, вони його роблять лише при спрацюванні тривоги. Таке рішення будо умисно прийнято інженерами Ajax для забезпечення приватності власників. Користувачі можуть бути впевнені, що за ними не підглядають. Проте потреби ринку привели компанію до рішення, що користувачам необхідно дати більше опцій фотоверифікації.

Таким чином, вже в 2022 році з'являться спеціальні версії датчиків серії MotionCam. Разом із релізом датчиків у налаштуваннях хаба з’явиться нове меню — Приватність. У цьому меню буде зібрано налаштування доступу до чутливих візуальних даних системи: фото з датчиків MotionCam та потоків інтегрованих камер спостереження.

Права доступу можна буде налаштувати окремо для кожного користувача та окремо для кожного пристрою. Сам процес зйомки максимально прозорий — усі користувачі бачать сповіщення, який датчик зробив фото і хто це фото запитав.

Налаштування також дають змогу встановити, коли саме можна робити фото за запитом: завжди чи коли датчик перебуває в режимі охорони. Переглядати фото можуть лише ті користувачі, яким адміністратор надав це право. Таким чином, нові датчики забезпечують водночас і спокій користувачів, і зобов’язання Ajax поважати їхню приватність.

MultiTransmitter: модуль інтеграції з підтримкою 2/3EOL

У відповідь на запити фахівців індустрії модуль інтеграції MultiTransmitter отримає підтримку підключення датчиків із двома та трьома резисторами. Інакше кажучи, модуль інтеграції зможе розрізняти більше типів подій підключеного дротового датчика. Це додасть гнучкості у разі реновації сигналізацій із безліччю зон на комерційних об’єктах та збільшить кількість сумісних датчиків.


Реліз нових пристроїв заплановано на перший квартал 2022 року.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >