Представляємо KeyPad Plus - нова бездротова сенсорна клавіатура від Ajax

KeyPad Plus — бездротова сенсорна клавіатура для керування системою безпеки Ajax за допомогою захищених безконтактних карток та брелоків. Встановлюється всередині приміщень. Підтримує «тиху тривогу» в разі введення коду під примусом. Повідомляє світловою індикацією про поточний режим охорони.

Клавіатура працює у складі системи безпеки Ajax, зв’язуючись з хабом через захищений радіопротокол Jeweller. Дальність зв’язку за відсутності перешкод — до 1700 метрів. Попередньо встановлені батареї забезпечують живлення пристрою до 4,5 років.

Клавіатура працює лише з Hub Plus, Hub 2 и Hub 2 Plus з версією прошивки OS Malevich 2.11 та вище. Підключення до Hub і модулів інтеграції ocBridge Plus та uartBridge не передбачене!

Безконтактне керування охороною

З KeyPad Plus більше не обов’язково створювати облікові записи Ajax для користувачів. Достатньо надати захищену від копіювання безконтактну картку або брелок, щоб користувач міг керувати безпекою усього об’єкта або окремих груп.

KeyPad Plus вмикає і вимикає охорону всього об’єкта або окремих груп, а також дозволяє активувати Нічний режим. Керувати режимами охорони з KeyPad Plus можна за допомогою:

1. Паролів. Клавіатура підтримує загальний і персональні паролі, а також активацію охорони без введення пароля.

2. Карток або брелоків. До системи можна підключити брелоки Tag та картки Pass. Для швидкої й захищеної ідентифікації користувачів KeyPad Plus використовує технологію DESFire®. DESFire® базується на міжнародному стандарті ISO 14443 та поєднує в собі комплексне 128-бітне шифрування і захист від копіювання.

Перед введенням пароля або використанням Tag/Pass необхідно активувати («розбудити») KeyPad Plus, провівши рукою по сенсорній панелі зверху донизу. Під час активації вмикається підсвічування кнопок, а клавіатура видає відповідний звуковий сигнал.

KeyPad Plus оснащений світлодіодними індикаторами, які показують поточний режим охорони та несправності клавіатури (якщо такі є). Стан охорони відображається лише коли клавіатура активна (увімкнене підсвічування пристрою).

Використовувати KeyPad Plus можна без зовнішнього освітлення — клавіатура має підсвічування. Натискання кнопок супроводжується звуковим сигналом. Яскравість підсвічування та гучність клавіатури регулюються у налаштуваннях. Якщо не торкатися клавіатури 4 секунди, KeyPad Plus знизить яскравість підсвічування, а ще через 8 секунд перейде в режим енергозбереження та вимкне індикацію.

Видатна автономність

Нова прошивка KeyPad Plus дозволяє отримати максимум від комплектних батарей. Навіть при щоденному використанні функції безконтактної ідентифікації клавіатура буде працювати до 3,5 років без заміни батарей. А з вимкненим зчитувачем карт та брелоків час автономної роботи сягає 4,5 роки. KeyPad Plus попереджає охоронну компанію та користувачів про необхідність заміни батарей. У разі розрядження батарей система надішле відповідні сповіщення, а індикатор X (Несправність) буде плавно загорятися-гаснути після кожного вдалого введення пароля. Клавіатура KeyPad Plus може пропрацювати ще до 2 місяців після сигналу про розрядження батарей. Але ми рекомендуємо замінити батареї відразу після отримання відповідного сповіщення. Бажано використовувати літієві елементи живлення. Вони мають більшу ємність та менше підпадають під вплив температур.

Функціональні елементи


1       
Індикатор Під охороною9       
Кнопка встановлення під охорону
2
Індикатор Знято з-під охорони10
Кнопка зняття з-під охорони
3
Індикатор Нічний режим11
Кнопка ввімкнення Нічного режиму
4
Індикатор Несправність12
Кріпильна панель SmartBracket (щоб зняти панель, посуньте її вниз)
5
Зчитувач карток/брелоків13
Кнопка тампера
6
Цифровий блок сенсорних кнопок       
14
Кнопка увімкнення
7
Кнопка Функція15
QR-код клавіатури
8
Кнопка Скидання


Кнопка «Функція»

Клавіатура KeyPad Plus має кнопку «Функція», яка може працювати в 3 режимах:

Без дії — кнопка вимкнена і після її натискання нічого не відбувається.
Тривога — після натискання на кнопку «Функція» система надсилає тривогу на пульт охоронної компанії та всім користувачам.
Глушити синхронну пожежну тривогу — після натискання на кнопку «Функція» система заглушає пожежну тривогу датчиків FireProtect/FireProtect Plus. Опція працює лише якщо увімкнено Синхронна тривога пожежних датчиків (Хаб → Налаштування → Сервісні → Налаштування пожежних датчиків).

Код під примусом

KeyPad Plus підтримує код під примусом. Він дозволяє імітувати вимкнення сигналізації. Вас не викриють застосунок Ajax і встановлені на об’єкті сирени, але система попередить охоронну компанію та інших користувачів системи безпеки про інцидент. Можна використовувати як персональний, так і загальний код під примусом.

Технічні характеристики

СумісністьHub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX
КолірЧорний, Білий
ВстановленняЛише всередині приміщень
Тип клавіатуриСенсорна
Тип сенсоруЄмнісний
Безконтактний доступDESFire® EV1, EV2
ISO14443-А (13,56 МГц)
Захист тамперомЄ
Захист від підбирання пароляЄ. Клавіатура блокується на встановлений у налаштуваннях час, якщо тричі вводиться неправильний пароль
Захист від спроб використання неприв’язаних до системи картки/брелокуЄ. Клавіатура блокується на встановлений у налаштуваннях час
Діапазон частот868,0—868,6 МГц або 868,7—869,2 МГц залежно від регіону продажу
Модуляція радіосигналуGFSK
Максимальна потужність радіосигналу6,06 мВт (ліміт 20 мВт)
Дальність радіосигналуДо 1700 м (за відсутності перешкод)
Живлення4 літієві батареї AA (FR6). Напруга 1,5 В
Строк роботи від елемента живленняДо 3,5 років (при увімкненому зчитувачі)
До 4,5 років (при вимкненому зчитувачі)
Діапазон робочих температурВід −10°C до +40°C
Робоча вологістьДо 75%
Габарити165 × 113 × 20 мм
Вага267 г
Строк служби10 років
Гарантія24 місяцівНаписать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >