Dahua HDCVI 6.0 PLUS

Технологія Dahua HDCVI є лідером у розвитку індустрії HD-over-Coax з моменту її першого запуску в 2012 році. Виконуючи свою місію «Забезпечення більш безпечного суспільства і більш розумного життя», Dahua постійно активно надає більше можливостей для клієнтів, а також покращує свої послуги за допомогою інновацій і технологічних досягнень. Для подальшого задоволення різноманітних потреб клієнтів компанія Dahua запустила останнє оновлення своєї серії композитних відеоінтерфейсів високої чіткості (HDCVI) - HDCVI 6.0 PLUS.

HDCVI 6.0 PLUS, що входить до складу основних продуктів Dahua на 2021 рік, вирішує існуючі проблеми моніторингу в галузі, що, безсумнівно, принесе користь як для установників, так і кінцевим користувачам.

Real 5MP

Камера HDCVI Real 5MP - це перша в галузі камера з роздільною здатністю 5MP і відеовиходом 16: 9, вона краще підходить для звичайних HD-дисплеїв і забезпечує неспотворене зображення. Real 5MP підтримує 5-мегапіксельну передачу в реальному часі, забезпечуючи користувачам набагато кращу чіткість і чіткість деталей, а також пропонуючи більш плавне візуальне сприйняття. Особливості Starlight камери Real 5MP забезпечують користувачам яскраві і чіткі зображення навіть вночі.

Super Adapt

Технологія Super Adapt може точно розпізнати, чи знаходиться сцена спостереження в приміщенні, на вулиці або знаходиться в широкому динамічному діапазоні, і автоматично регулює настройки зображення відповідно до реальної сцени. Вона допоможе уникнути перетримки при інтенсивному освітленні і поліпшити яскравість темної області для отримання більш чітких деталей цілей, дозволяючи користувачам насолоджуватися поліпшенням якості зображення в різних сценаріях моніторингу. Немає необхідності в ручному налаштуванні зображення, що значно економить час на налагодження камери і витрати для установників.

4K Real-time

Набір мікросхем власної розробки Dahua забезпечує кращу в галузі передачу в форматі 4K в реальному часі по коаксіальному кабелю. Відеовихід камери 4K @ 25/30 кадрів в секунду краще відновлює сцену спостереження з чудовою чіткістю і плавним візуальним сприйняттям. Подвійна частота кадрів (30 кадрів в секунду = 2x15 кадрів в секунду) дає подвійну інформацію. Крім того, камера реального часу 4K підтримує самоадаптуючу частоту кадрів виведення відео для адаптації як нових, так і попередніх 4K XVR, захищаючи вкладення користувачів.

Enhanced AI

Завдяки незалежному чіпу штучного інтелекту і вдосконаленому алгоритму глибокого навчання, HDCVI 6.0 PLUS забезпечує точне розпізнавання людини і транспортного засобу для точного оповіщення і швидкого пошуку мети, що дозволяє користувачам зосередитися на реальних загрозах, підвищуючи ефективність аналізу відео і, таким чином, значно скорочуючи витрати. HDCVI 6.0 PLUS Enhanced AI гарантує точність спрацьовування сигналізації з частотою помилкових спрацьовувань менше 2%. HDCVI 6.0 PLUS також підтримує функції AI, включаючи SMD Plus, захист периметра, розпізнавання осіб і пошук по метаданих.

SMD Plus

SMD Plus, також відомий як Smart Motion Detection Plus, може розпізнавати форми людей і транспортних засобів на основі виявлення руху, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань. Швидкий пошук з опціями для людей і транспортних засобів ще більше підвищує ефективність пошуку. Dahua SMD Plus наділяє всі канали XVR функціями AI. Користувачі можуть включити цю функцію простим клацанням. Ніякої додаткової настройки не потрібно. SD Plus може розпізнавати форми людей і транспортних засобів на основі виявлення руху, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань. Швидкий пошук з опціями для людей і транспортних засобів ще більше підвищує ефективність пошуку. Dahua SMD Plus наділяє всі канали XVR функціями AI. Користувачі можуть включити цю функцію простим клацанням. Ніякої додаткової настройки не потрібно.

AI Coding

По мірі того, як якість відео постійно збільшується, формати кодування відео також розвиваються з MJPEG, H.264 і H.265, що дозволяє заощадити більше місця для зберігання, але за рахунок втрати якості зображення. Кодування HDCVI 6.0 AI акцентує увагу на людину і автомобіль при кодуванні, що гарантує якість зображення важливих моментів. Він також може додатково знизити швидкість передачі даних, коли реальна мета не виявлена, для економії витрат на зберігання. При тій же якості зображення для кодування AI на основі CBR потрібно тільки 50% смуги пропускання і витрат на зберігання в порівнянні з H.265.

TiOC

TiOC, також відома як камера «три в одному», об'єднує цілодобовий повноколірний моніторинг, активне стримування і штучний інтелект в одному інтелектуальному і інноваційному рішенні, значно заощаджуючи час і фінансові витрати для дистриб'юторів і установників. TiOC може точно ідентифікувати вторгнення людини / транспортного засобу за допомогою SMD PLUS / захисту периметра AI XVR і ефективно попереджати зловмисників за допомогою червоно-синього світла і сирени. Крім того, цілодобовий повноколірний моніторинг надає користувачам більш корисні докази, ефективно захищаючи життя і безпеку майна.


Dahua HDCVI привносить ідеї і нові можливості в сферу відеонагляду і завжди буде пропонувати своїм клієнтам більш економічні, безпечні та зручні рішення. Оснащений передовими технологіями Dahua HDCVI 6.0 PLUS лідирує в еволюції штучного інтелекту з коаксіальним з'єднанням, ефективно захоплюючи чіткі і яскраві зображення і точно розпізнаючи людей і транспортні засоби в спостережуваної сцені, дозволяючи користувачам зосередитися про тому, що дійсно важливо. Дотримуючись своєї місії «Забезпечення більш безпечного суспільства і більш розумного життя», Dahua Technology буде продовжувати приділяти увагу «інновацій, якості та обслуговування» для обслуговування своїх партнерів і клієнтів по всьому світу.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >