Датчик якості повітря Ajax LifeQuality білий

Виробник: Ajax

Модель: LifeQuality

Код товару: AJ10142

  • Наявність в офісі
  • Наявність на складі
7299 грн

Опис LifeQuality

Розумний датчик якості повітря. Запускає сценарії автоматизації при перевищенні встановлених порогів температури, вологості та концентрації CO2.

Пристрій для максимальної продуктивності

Якісне повітря — запорука продуктивної роботи, гарного самопочуття та здорового сну. LifeQuality надає вичерпну інформацію про концентрацію CO2, температуру та вологість повітря через застосунки Ajax. Це дозволяє зрозуміти, чи оптимальний мікроклімат у приміщенні, і якщо ні — що саме варто покращити.


Елемент комплексної системи

Інженер монтажу встановлює в застосунках Ajax пороги температури, вологості та концентрації CO2 для запуску сценаріїв автоматизації. Тому завдяки використанню датчика разом із пристроями автоматизації Ajax, припливними системами, зволожувачами повітря та кондиціонуванням у приміщенні завжди буде якісне повітря. Датчик підходить для будь яких приміщень. Тому ви можете пропонувати його як рішення для офісів, виробничих об'єктів і домашнього використання.


Точні показники

Точність показників температури та вологості LifeQuality забезпечується швейцарським датчиком SHT40 від Sensirion. Для вимірювання концентрації CO2 використовується шведський датчик Sunrise від Senseair. Через свою надійність ці датчики використовуються навіть у медичному обладнанні. Комбінований датчик вологості та температури встановлено в ізольованій області плати, щоб на показники не впливав нагрів інших елементів пристрою. Для вимірювання CO2 використовується NDIR-датчик замість VOC сенсорів, які розраховують концентрацію вуглецю математично. LifeQuality не дає хибних показань, що можуть виникати через пари речовин, аерозолі чи парфуми.

Моніторинг у застосунках

Ваші клієнти можуть у будь-який момент увійти до застосунку Ajax, щоб перевірити якість повітря у приміщенні. Показники LifeQuality доступні на екрані пристроїв та кімнат. Клієнти можуть перевірити показники за певний проміжок часу або за певну дату. Для оцінки якості повітря в динаміці та виявлення залежностей від часу в застосунках доступні графіки кожного з показників.


Jeweller + Wings технологія зв’язку

Jeweller і Wings — радіопротоколи для двостороннього, швидкого й надійного зв’язку між хабами та підʼєднаними пристроями. Протоколи забезпечують дальність бездротового зв’язку до 1700 м, що дозволяє встановлювати датчики навіть у великому опенспейсі. Jeweller відповідає за передавання всієї необхідної інформації. Завдяки йому користувачі завжди мають доступ до показань датчиків у застосунках Ajax незалежно від кількості пристроїв у системі. А Wings використовується для передавання великої кількості даних після втрати та відновлення звʼязку між датчиком і хабом.

Швидкий монтаж і підключення

LifeQuality економить час інженерів монтажу. Датчик підключається до системи безпеки Ajax менше ніж за хвилину. Достатньо відкрити застосунок Ajax, просканувати QR-код, додати датчик до кімнати та групи. 9:41 Close Add Device QR code is located on device body or on the packaging Корпус пристрою не потрібно розбирати. Кріпильна панель SmartBracket дозволяє надійно зафіксувати його на стіні чи іншій плоскій поверхні. Акселерометр сповістить, якщо хтось спробує зняти датчик з кріплення або змінити його положення.


До 1 700 м
дальність зв’язку з хабом
Радіозв’язок Jeweller

Двосторонній зв’язок
TDMA
Шифрування
Частотний гопінг
Регулювання потужності
Моніторить

CO2
Температуру
Вологість
До 3 років живлення від батареїІсторія та графіки у застосунку
LED-індикація якості повітря
Недисперсійний інфрачервоний сенсор для точного вимірювання CO2Вбудований акселерометр
для сповіщень, якщо прилад переміщують
Вбудований акселерометр
для сповіщень, якщо прилад переміщують
На стіні, на стелі, на столі
Віддалений контроль та налаштування
Сповіщення у застосунку
Резервна памʼять до 3 діб2 батареї CR123A

До 4 років автономної роботи
Клас захисту IP50


Характеристики LifeQuality

Охоронні датчики
Тип датчика Датчик якості повітря
Бездротовий Так
Спосіб встановлення Усередині приміщень
Сумісність Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ретранслятор ReX 2
Чутливий елемент Цифровий комбінований датчик температури та вологості, цифровий датчик вуглекислого газу
Дальність зв’язку із централлю 1700 м
Елемент живлення батареї CR123A х 2 шт
Зовнішнє живлення Немає
Строк роботи від батареї до 4 років
Ступінь захисту IP50
Загальні параметри
Допустима вологість Вологість 85% або менше (без конденсату)
Робоча температура 0°C ~ 50°C
Вага 127 г
Габарити 77 × 77 × 34,5 мм
Комплектація LifeQuality Jeweller / Дві батареї CR123A / Кріпильна панель SmartBracket / Монтажний комплект / Коротка інструкція
Гарантія 12 місяців

Відгуки на LifeQuality

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду