Анонс нового обладнання від компанії Ajax

Під час онлайн-презентації Ajax Special Event: Comfort zone , що пройшла11 жовтня, були представлені нові пристрої та програмні оновлення.

LifeQuality – розумний датчик якості повітря.

Погана якість повітря загрожує здоров’ю та знижує продуктивність. Доведено, що висока концентрація вуглекислого газу (CO2) в приміщенні викликає апатію, сонливість та знижує здатність до прийняття важливих рішень більш ніж на 50%.


LifeQuality — це розумний датчик якості повітря з сенсорами рівня CO2, вологості та температури, який допомагає відстежувати динаміку якості повітря вдома, в офісі, на виробництві чи в будь-якому іншому приміщенні. Користувачі отримують медичну точність вимірювання, повну інформацію у застосунку та сценарії автоматизації. Система безпеки Ajax з LifeQuality вмикає вентиляцію або зволожувач, якщо показники якості повітря нижче комфортних.


WaterStop – кран перекриття води з дистанційним керуванням. Нова складова антипотоп-системи на базі Ajax.

WaterStop дозволяє дистанційно перекривати воду на об'єкті із системою безпеки Ajax. Пристрій поєднує в собі кран Bonomi та потужний електропривод з блоком керування, який підключається до хаба захищеним радіопротоколом Jeweller. Керувати WaterStop можна з будь-якої точки світу де є інтернет — застосунки Ajax дозволяють в будь-який момент перевірити стан та змінити положення крана.


У випадку тривоги LeaksProtect або стороннього датчика протікання, WaterStop автоматично перекриє воду за 5 секунд. При цьому, сповіщення про тривогу та спрацювання сценарію отримають усі користувачі системи та охоронна компанія. Окрім сценарію за тривогою датчика протікання, можна налаштувати перекриття води в певний час, або коли система безпеки знаходиться під охороною.

LightSwitch – розумний сенсорний вимикач світла.

LightSwitch поєднує в собі надійність професійних охоронних систем та продуманий користувацький досвід. Розумний вимикач від Ajax має велику сенсорну панель, яка спрацьовує як на дотик, так і безконтактно — достатньо просто піднести руку на відстань 15 мм. М’яка підсвітка допоможе зробити це в темряві. З LightSwitch легко вмикати світильники та торшери, керувати шторами чи жалюзі, навіть віддалено.


LightSwitch простий у встановленні: має розмір для монтажу в стандартний європейський підрозетник, не потребує нейтралі, підключається до системи безпеки скануванням QR-коду. Налаштування у застосунку дозволяють вмикати світло автоматично за розкладом, разом з охороною або у випадку тривоги. Вимикач доступний у восьми кольорах, має прохідну, одноклавішну та двоклавішну версії.

Socket Plus (type G) – розумна розетка із функцією моніторингу споживання електроенергії

Розумна розетка із захистом від іскріння та електричної дуги. Дистанційно керує живленням обладнання, виконує сценарії автоматизації та підраховує спожиту електроенергію. Виходячи з дому, зачиніть двері, увімкніть режим охорони — і вся небезпечна техніка автоматично вимкнеться.

FireProtect 2 – нова версія датчика FireProtect.

FireProtect 2 — датчик нового покоління для ефективного виявлення пожежі. Було представлено 5 варіантів конфігурації:

(CO) - з сенсором чадного газу
(Heat | CO) - з сенсорами температури та чадного газу
(Heat | Smoke | CO) - з сенсорами диму, температури та чадного газу
(Heat | Smoke) - з сенсорами диму та температури
(Heat) - з сенсорами температури

Продуманий софт захищає від хибних тривог, а також забезпечує синхронну тривогу усіх пожежних датчиків на обʼєкті всього за 20 секунд. Це більше ніж вимагають сучасні стандарти пожежної безпеки.

DIN Holder – тримач для фіксації Relay або WallSwitch на DIN-рейці.

DIN Holder дозволяє надійно закріпити реле Relay або WallSwitch на DIN-рейці. Наприклад, у монтажній коробці, серверній шафі або розподільчому щиті. Стікери у комплекті допоможуть позначити, яким приладом чи контуром керує реле.

У корпус тримача вбудована кнопка, яка дозволяє керувати подачею живлення вручну: одним натисканням змінити стан контактів на протилежний у бістабільному режимі, а в імпульсному — змінити стан на заданий у налаштуваннях період.

Написать отзыв

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Популярні статті

  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >
  • news-thumb
    Детальніше >